Hangi yeni nesil konsol alınmalı?

S

S sizce yeni nesilin sonuna kadar gider mi?
Bana soracak olursan bütçen PS5 veya Series X'e çıkıyorsa PC alman daha iyi olur. Yoksa Series S + Game Pass idare eder. Konsoldaki grafik gücü bilgisayardaki gibi değildir. Elindeki konsolunda grafik gücü çok düşük ama Ragnarok oynatacak.

Bana soracak olursan bütçen PS5 veya Series X'e çıkıyorsa PC alman daha iyi olur. Yoksa Series S + Game Pass idare eder.

Bir Gaming laptopum var.

Bana soracak olursan bütçen PS5 veya Series X'e çıkıyorsa PC alman daha iyi olur. Yoksa Series S + Game Pass idare eder. Konsoldaki grafik gücü bilgisayardaki gibi değildir. Elindeki konsolunda grafik gücü çok düşük ama ragnarok oynatacak.

Yani gider diye düşünüyorsunuz.

Bana soracak olursan bütçen PS5 veya Series X'e çıkıyorsa PC alman daha iyi olur. Yoksa Series S + Game Pass idare eder. Konsoldaki grafik gücü bilgisayardaki gibi değildir. Elindeki konsolunda grafik gücü çok düşük ama ragnarok oynatacak.

Bir de ragnarok demişken Xbox alsam PlayStation exc. Oyunları bilgisayara kaç yıl içerisinde gelir sizce?

Son düzenleme:
Alabiliyorsan PS5, alamıyorsan da Series S almanı tavsiye ederim.

PS Plus'ın son abonelik sisteminden sonra Xbox'ın pek de bir avantajlı tarafı kalmadı, o yüzden PS seçilebilir. Artık ikisi de eşit diyebilirim. PS'ın exclusive oyun avantajı var tabi.

Ben önce PS5 almıştım. Genellikle Fifa ve Warzone oynarım. Sonra bu ikisi için PS5’e gerek yok diye düşünüp satıp Series S aldım. Kötü bir konsol diyemem ama PS5’te rastlamadığım olaylar da görmedim değil. Mesela Warzone oynarken biraz oynadıktan sonra sanki dokular bozuluyor ve çözünürlük düşüyor. Belki PS5’i önce oynamasaydım gözüme batmazdı ama şimdi rahatlıkla bunları farkedebiliyorum. Bunlar büyük sorunlar mı? Kişiden kişiye değişir. Ama PS5 ve Series X kadar güçlü bir cihaz olmadığı kesin. 120 FPS modunda 1080P’yi de tam anlamıyla verdiğini düşünmüyorum. Ara ara çözünürlük düşüyor muhtemelen.

Geri
Yukarı