Sıfır kurduğum Acer Nitro 5 çalışma süresi gösteriyor

• Konuyu başlatan yns239
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 466

yns239

Picopat
Daha fazla  
21 Şubatta Vatan'dan indirimde 22.5k ya Acer Nitro 5 aldım. Bugün kurma fırsatım oldu cihazı ve CrystalDiskInfo indireyim dedim. Şu değerlerle karşılaştım;
Okunan Toplamı 97GB
Yazılan Toplamı 175GB
Çalıştırma sayısı 37 kez
Çalıştırma süresi 20 saat
Dediğim gibi cihazı pazar günü 17 civarında kurmaya başladım. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
21 şubatta Vatan'dan indirimde 22.5k ya Acer Nitro 5 aldım. Bugün kurma fırsatım oldu cihazı ve CrystalDiskInfo indireyim dedim. Şu değerlerle karşılaştım;
Okunan toplamı 97GB.
Yazılan toplamı 175GB.
Çalıştırma sayısı 37 kez.
Çalıştırma süresi 20 saat.
Dediğim gibi cihazı pazar günü 17 civarında kurmaya başladım. Ne yapmam lazım?

Bilgisayarı kapatsaniz bile kapaliyken cok az güç harcayıp RAM'leri SSD'yi açık tutuyor Windows da açık kalıyor isterseniz Görev Yöneticisi de performansta kaç saat açık kalmış görebilirsiniz.

Bilgisayarı kapatsaniz bile kapaliyken cok az güç harcayıp RAM'leri SSD'yi açık tutuyor Windows da açık kalıyor isterseniz Görev Yöneticisi de performansta kaç saat açık kalmış görebilirsiniz.

Görev yöneticisinde 5,36 saat yaziyor buraya göre normal duruyor. Ama performanstan kasıt oyunda falan mı? Yoksa direk çalışma saati mi?

O disk kullanılmış. Yeni olsa bu rakamlar çıkmazdı. İade etme hakkın vardır. O kadar para vermişsin.
Bana da degişik geldi en fazla diyelim 5 kere acmışımdır. 37 kez diyo.

Şu an aldığınız fiyattan daha pahalıya satılıyorsa hemen iade etmek yerine iade süresi dolana kadar baya bi kullanın, bir sorunu var mı iyice test edin. Ürün iadeden gelen bir ürünse bile illa bir sorunu var anlamına gelmiyor. İade eden kişi belki bi üst model tercih etmek istemiş olabilir, belki o an daha uyguna başka model bulmuş da olabilir.

Cihazın kutusunun daha önce açılmadığına dair emareler etiket, bant vb. varsa kafaya takılacak bir durum yok.
Dikkat etmiştim yok gibiydi ama bu işi çok iyi yapanlar var.

Şu an aldığınız fiyattan daha pahalıya satılıyorsa hemen iade etmek yerine iade süresi dolana kadar baya bi kullanın, bir sorunu var mı iyice test edin. Ürün iadeden gelen bir ürünse bile illa bir sorunu var anlamına gelmiyor. İade eden kişi belki bi üst model tercih etmek istemiş olabilir, belki o an daha uyguna başka model bulmuş da olabilir.
5k pahalı şuan.

Yeni konular

Geri
Yukarı