Sıfır Note 8 vs 2. El iPhone X

Ben Note 8 almanızı tavsiye ederim. iPhone yeni markalar çıkarttıkça önceki markaları yavaşlatacak güncellemeler yayınlıyor. Kısacası sıfır Note 8 almanızı tavsiye ederim. Ayrıca sıfırın yerini 2. el asla tutmaz.

Iphone X'in o kadar para verilecek hiçbir yönünü göremiyorum. Resmen sadece hava civa.

Note 8'i kesinlikle öneririm dostum. 5 yıl bile geçse alacağım o telefonu kafaya koydum ben.

Ben Note 8 almanızı tavsiye ederim. iPhone yeni markalar çıkarttıkça önceki markaları yavaşlatacak güncellemeler yayınlıyor. Kısacası sıfır Note 8 almanızı tavsiye ederim. Ayrıca sıfırın yerini 2. el asla tutmaz.
Teşekkür ederim ama note 8 android 10 almaz ben de ondan korkuyorum ve ikinci el satması zor açıkçası baya kararsızım

Iphone X'in o kadar para verilecek hiçbir yönünü göremiyorum. Resmen sadece hava civa.

Note 8'i kesinlikle öneririm dostum. 5 yıl bile geçse alacağım o telefonu kafaya koydum ben.
Dostum ben güncel telefon kullanmayı çok severim, onun için düşünüyorum sonuçta iPhone'lar daha uzun süre güncel kalabiliyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı