Sıfır Note 8 vs 2. El iPhone X

Ben Note 8 almanızı tavsiye ederim. iPhone yeni markalar çıkarttıkça önceki markaları yavaşlatacak güncellemeler yayınlıyor. Kısacası sıfır Note 8 almanızı tavsiye ederim. Ayrıca sıfırın yerini 2. el asla tutmaz.

Iphone X'in o kadar para verilecek hiçbir yönünü göremiyorum. Resmen sadece hava civa.

Note 8'i kesinlikle öneririm dostum. 5 yıl bile geçse alacağım o telefonu kafaya koydum ben.

Ben Note 8 almanızı tavsiye ederim. iPhone yeni markalar çıkarttıkça önceki markaları yavaşlatacak güncellemeler yayınlıyor. Kısacası sıfır Note 8 almanızı tavsiye ederim. Ayrıca sıfırın yerini 2. el asla tutmaz.
Teşekkür ederim ama note 8 android 10 almaz ben de ondan korkuyorum ve ikinci el satması zor açıkçası baya kararsızım

Iphone X'in o kadar para verilecek hiçbir yönünü göremiyorum. Resmen sadece hava civa.

Note 8'i kesinlikle öneririm dostum. 5 yıl bile geçse alacağım o telefonu kafaya koydum ben.
Dostum ben güncel telefon kullanmayı çok severim, onun için düşünüyorum sonuçta iPhone'lar daha uzun süre güncel kalabiliyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı