Sıfır PS5 Hangi Mağazadan Alınır?

Hocam bunda da stokta yok yazıyor. DualSense için stok var.
1671652931936.png

Dedim zaten stok yok diye. Kovala dememin sebebi o. Bakacaksın arada sırada önüne düşerse. Yeni yıldan sonra stok sayısında ciddi bir artış olacakmış ama fiyatlar da artar mı bilemem.
Hocam peki yukarı da yazdım şunu anlamıyorum. Neden stok yok ki? Bu ürünler hala üretiliyor, evet. Hala ihracatı da yapılıyor sanırım, evet. O zaman neden stok yok? Çok mu yoğunluk var yoksa artık adamlar Türkiye'yi umursamıyor mu :(

Ne gereksiz masrafı? Adamlar resmi fiyattan satan tek yer neredeyse 13-14 bine PS5 satan başka bir yer var mı TR garantili?
Vatan var, Amazon var, MediaMarkt düne kadar satıyordu gayet. Her yerde yorumunu görüyorum tek resmi satıcısı diye ama o fiyata dediklerim de satıyor ayrıca internete stok giriyorlar. Sürekli Akasya yapıp dursun mu arkadaş?

Hocam peki yukarı da yazdım şunu anlamıyorum. Neden stok yok ki? Bu ürünler hala üretiliyor, evet. Hala ihracatı da yapılıyor sanırım, evet. O zaman neden stok yok? Çok mu yoğunluk var yoksa artık adamlar Türkiye'yi umursamıyor mu :(
Umursamamak değil, Türkiye olm burası, gelen stokları arkadaşlarına veren de var, senden benden önce gelip alıp, 20k'ya satan da var. Maalesef bu iş böyle ama dediğim gibi yılbaşından sonra stok sorunu düzelir ama fiyatlar artar mı artmaz mı bilemem.

Vatan var, Amazon var, MediaMarkt düne kadar satıyordu gayet. Her yerde yorumunu görüyorum tek resmi satıcısı diye ama o fiyata dediklerim de satıyor ayrıca internete stok giriyorlar. Sürekli akasya yapıp dursun mu arkadaş?

Ben tek resmi satıcı demedim. Amazon'da satilanlari 3. taraf satıcılar satıyor ve daha güvensiz oluyor garanti bakımından. Vatan Amazon mediamarkta 14 bine şu an cihazı bulman imkansız MediaMarkt mağazasında bir keresinde sormuştum var demişlerdi 23 bin fiyat çektiler bir de bu PS5 fiyatı artmadan önceydi.

Ben tek resmi satıcı demedim. Amazon'da satilanlari 3. taraf satıcılar satıyor ve daha güvensiz oluyor garanti bakımından. Vatan Amazon mediamarkta 14 bine şu an cihazı bulman imkansız MediaMarkt mağazasında bir keresinde sormuştum var demişlerdi 23 bin fiyat çektiler bir de bu PS5 fiyatı artmadan önceydi.
Daha bugün 3 saat önce Amazon.com.tr satıcısı 13.200TL'ye sattı bak Türk Lirası diyorum. İki gün önce bundle halinde bir arkadaşım aldı PS5 Vatan'dan. 16K'ya oyun+şarj istasyonu+konsol+kol+kamera vardı pakette. Hani bilmeden yorum yapma, MediaMarkt daha iki gün önce internete stok açtı 16k aynı paket. Yaklaşık olarak 2 haftadır araştırıyorum ben de kendim için. Biliyorum her şeyi...

Geri
Yukarı