Sıfır PS5 Hangi Mağazadan Alınır?

Daha bugün 3 saat önce Amazon.com.tr satıcısı 13.200TL'ye sattı bak Türk Lirası diyorum. İki gün önce bundle halinde bir arkadaşım aldı PS5 Vatan'dan. 16K'ya oyun+şarj istasyonu+konsol+kol+kamera vardı pakette. Hani bilmeden yorum yapma, MediaMarkt daha iki gün önce internete stok açtı 16k aynı paket. Yaklaşık olarak 2 haftadır araştırıyorum ben de kendim için. Biliyorum her şeyi...
Hocam demeyin ya keşke dün baksaydım :/

3 saat önce Amazon.com.tr satıcısı 13.200TL'ye sattı bak Türk lirası diyorum.

WoW bir kanıtın var mı? Buna kanıtsız inanamam. Herhangi bir sitede bu kampanya duyuruldu mu? Tamam bu kadar sık bu fiyatlara düşüyor diyelim forumda bir insan bunun konusunu açmaz mi? Bu arada doğru konuşun insanlarla.

WoW bir kanıtın var mı? Buna kanıtsız inanamam. Herhangi bir sitede bu kampanya duyuruldu mu? Tamam bu kadar sık bu fiyatlara düşüyor diyelim forumda bir insan bunun konusunu açmaz mi? Bu arada doğru konuşun insanlarla.
İnsanlara günlerdir sadece overgame'de stok var başka da yok diyorsunuz. Benim gibi araştıran insanlara ise yalancı gibi yaklaşıyorsunuz, sizinle nasıl konuşmam lazım? Yanlış bir kelime yazdım mı orda ben?
cache-v2

İnsanlara günlerdir sadece Overgame'de stok var başka da yok diyorsunuz. Benim gibi araştıran insanlara ise yalancı gibi yaklaşıyorsunuz, sizinle nasıl konuşmam lazım? Yanlış bir kelime yazdım mı orada ben?
cache-v2

Hocam modlar yazdığınız kelimeyi silmiş gerçekten 13 bine satılmış bende bakıyorum sık sık ben hiç böyle bir fiyata görmedim aydınlandım şu an.

Hocam modlar yazdığınız kelimeyi silmiş gerçekten 13 bine satılmış bende bakıyorum sık sık ben hiç böyle bir fiyata görmedim aydınlandım şu an.
Yazdığım kelime ''aşkım'' idi.. Alışkanlık, hitap ederken kullanırım ben. Telegram grupları falan bir sürü şey var stok takibi için. Onlara katılın kendinize arıyorsanız eğer. Kısa süre de alıp çıkarsınız.

Geri
Yukarı