Satılık Sıfır Razer BlackShark V2 USB

KadirGN

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Garantiden değişti, bugün gelecek. Kutusu açılmadan satılacaktır.
Fatura tarihi: 12.02.2022
9 ay daha garantisi vardır.

Sıfır fiyatı 2200 TL olduğu için ben de 1800 TL'ye satmayı düşünüyorum. Fiyat yoruma açıktır.
Fiyat: 1800 1700 TL.

Son düzenleme:
Hocam sorunu mu vardı? Ne problem yaşadın ve ses kasmada iyi mı cihaz?

Takas düşünürsen de yedek olarak aldığım hyper X cloud 2 satıyorum.

Kullandığım her kulaklıkta olduğu gibi bunda da white noise sorunu vardı. Ses tekerleği en sondayken duyuluyordu, anakarta taktığımda komple sessiz olmasına rağmen ses kartına taktığımda hafif bir ses geliyordu. Ses kasma konusunda memnundum.
Bu white noise sorunu da kulaklıklardan değil, benim garip elektrik sorunumdan kaynaklanıyor.

Teşekkür ederim, Cloud 2'yi de uzun süre denedim. Başka kulaklıklar arayışındayım.

Ekleme:

Gelen kulaklığı da açtım tekrar garantiye gönderdim, tekrar değişim yapıldı. Hala satışta.

Son düzenleme:
Kullandığım her kulaklıkta olduğu gibi bunda da white noise sorunu vardı. Ses tekerleği en sondayken duyuluyordu, anakarta taktığımda komple sessiz olmasına rağmen ses kartına taktığımda hafif bir ses geliyordu. Ses kasma konusunda memnundum.
Bu white noise sorunu da kulaklıklardan değil, benim garip elektrik sorunumdan kaynaklanıyor.

Teşekkür ederim, Cloud 2'yi de uzun süre denedim. Başka kulaklıklar arayışındayım.

Ekleme:

Gelen kulaklığı da açtım tekrar garantiye gönderdim, tekrar değişim yapıldı. Hala satışta.
Ben sıfır satın aldım hocam. Bende öyle husus olmadı ilginçtir ki...

Satılık mı hala?

Yeni konular

Geri
Yukarı