Sıfır S21 IMEI klonlanmış

Gsaray_uA

Kilopat
Telefonu alalı çok olmadı "Samsung Galaxy S21 5G 128 GB" IMEI klonlanmış diye mesaj geldi sadece 1 ay önce teknik servise yolladım ve başka bir yere vermemin anlamı yok zaten Turkcell iletişim merkezinden almıştım faturası garantisi her şeyi tam gelen aramada ses kısık geliyor diye gönderdim ( operatör sorunuymuş )
Gittim Turkcell'e anlattım derdimi bizim yapabileceğimiz bir şey yok 120 BTK arayın dedi kıyameti kopardım garantisi devam eden telefona git IMEI çaktır diyor.
Üst yetkili birisi geldi, bir yerleri aradılar. Telefonun yedeğini alın, iade değişim yapacağız dedi. Aldım telefonu, başına gelecek arkadaşlar garantisi devam ediyorsa dediklerini değil. Sizin dediklerinizi yapmak zorundalar
.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu alalı çok olmadı "Samsung Galaxy S21 5G 128 GB" IMEI klonlanmış diye mesaj geldi sadece 1 ay önce teknik servise yolladım ve başka bir yere vermemin anlamı yok zaten Turkcell iletişim merkezinden almıştım faturası garantisi her şeyi tam gelen aramada ses kısık geliyor diye gönderdim ( operatör sorunuymuş )
Gittim Turkcell'e anlattım derdimi bizim yapabileceğimiz bir şey yok 120 BTK arayın dedi kıyameti kopardım garantisi devam eden telefona git IMEI çaktır diyor.
Üst yetkili birisi geldi, bir yerleri aradılar. Telefonun yedeğini alın, iade değişim yapacağız dedi. Aldım telefonu, başına gelecek arkadaşlar garantisi devam ediyorsa dediklerini değil. Sizin dediklerinizi yapmak zorundalar
.

Turkcell mağazalarında sadece distribütör ürünleri değil ithalatçı ürünleride satılıyor. Bu sebeple ithalatçı ürünlere denk gelmemek için ürünü alırken net bilgi alın. Samsung Türkiye garantili bir ürün aldıysanız copy IMEI yapmaları pek olası değil. Samsung Türkiye garantiliyse işin içine başka iş girmiş demektir. Bu işi takip ettirtmek daha mantıklı gibi.

.

Samsung Galaxy S21 5G 128 GB modelinde çift hat var tıpkı
Samsung A33 5G 128 GB modelindeki gibi
Telefonun kutusunda 2 adet IMEI yazar bu yüzden
Anlaşılan gelen aramalarda ses düşük gelmesinden dolayı gönderdiğinizde servisdeki eleman
Bedava sağlam IMEI ayağıma gelmiş diye hemen fotoğrafını çekmiş
Daha sonra yurtdışından getirdiği kendi cihazına sizin imenizi attırmış
İnsanlar bu kadar hırsız olabiliyor mu evet münkün malesef

Takipçisi olacak mısınız? Kim yapmış bulunsun falan...
"Arkadaşlar ceza aldığım için yazamadım kusura bakmayın"
Kim yaptığını bilinmiyor garantisi devam ettiği için aldığım bayiye sordum onlar yönlendirdi teknik servise danışıklı dövüş gibi geldi bana hiçbir açıklama yok biraz baskın gelince geri adım attılar.

Turkcell mağazalarında sadece distribütör ürünleri değil ithalatçı ürünleride satılıyor. Bu sebeple ithalatçı ürünlere denk gelmemek için ürünü alırken net bilgi alın. Samsung Türkiye garantili bir ürün aldıysanız copy IMEI yapmaları pek olası değil. Samsung Türkiye garantiliyse işin içine başka iş girmiş demektir. Bu işi takip ettirtmek daha mantıklı gibi.
Bende anlamadım insan şok geçiriyor her türlü hile hurda var bizim millette

Samsung Galaxy S21 5G 128 GB modelinde çift hat var tıpkı
Samsung A33 5G 128 GB modelindeki gibi
Telefonun kutusunda 2 adet IMEI yazar bu yüzden
Anlaşılan gelen aramalarda ses düşük gelmesinden dolayı gönderdiğinizde servisdeki eleman
Bedava sağlam IMEI ayağıma gelmiş diye hemen fotoğrafını çekmiş
Daha sonra yurtdışından getirdiği kendi cihazına sizin imenizi attırmış
İnsanlar bu kadar hırsız olabiliyor mu evet münkün malesef
kesin öyle kutusunun üzerinde yan tarafta 2 tane alt alta IMEI var

@Gsaray_uA satın aldığınız Samsung Galaxy S21 5G'nin kutusunda
Samsung Electronics İst. Paz. LTD. Garantisi böyle bir yazı var mıydı?
sadece barkod var renk değiştiren birde faturada aldığım bayinin kaşesi işin garibi kaşede ******** kuyumculuk yazıyor

"Arkadaşlar ceza aldığım için yazamadım kusura bakmayın"
Kim yaptığını bilinmiyor garantisi devam ettiği için aldığım bayiye sordum onlar yönlendirdi teknik servise danışıklı dövüş gibi geldi bana hiçbir açıklama yok biraz baskın gelince geri adım attılar.

Bende anlamadım insan şok geçiriyor her türlü hile hurda var bizim millette

kesin öyle kutusunun üzerinde yan tarafta 2 tane alt alta IMEI var

sadece barkod var renk değiştiren birde faturada aldığım bayinin kaşesi işin garibi kaşede ******** kuyumculuk yazıyor
10 yıllık telefon bile açık hiç sorunu yok tamire hiç gitmedi zaten belli oluyor bizim bir arkadaşa danıştım avukat bu tarz davalarda çok önemli sonuçlar olmaz kapatılır zaten değişimi yapıldı diyorsun hiç uğraşma dedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı