IMEI numaram klonlanmış

Aerondight

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Samsung J7 Pro telefonumun IMEI numarası klonlanmış. Servise götürdüğüm zaman öğrendim. Telefon düzgün çalışmıyordu. Servis yetkilisi arıza giderilse bile IMEI numarası klonlandığı için telefonda hatların çalışmayacağını söyledi. Garantisi yok ama zamanında MediaMarkt'dan almışım. Faturasını buldum. Servis yetkilisi faturadaki IMEI numarasını kanıtlayabilirsem tek bir hata tanımlanabileceğini söyledi. Telefonu kullanabilecekmişim. İletişime geçmem gereken yeri söyledi de tam anlamadım. Bundan sonra ne yapmam gerek? Nereyle iletişime geçmem lazım?

Samsung'un sayfasında böyle bir çözüm buldum. Klonlanması durumunda tek hatta tanımlıyorlar istedikleri belgeleri göndermeniz karşılığında. Diğer markalar içinde 3 aşağı 5 yukarı aynı yöntem uygulanıyordur diye düşünüyorum.

IMEI klonlanması durumunda ne yapabilirim?.

Son düzenleme:
Rom mu attınız telefona?

Ayrıca IMEI geri alsanız bile aynı numara yapan kişinin veya kişilerin elindeyse yine klonlama ihtimalleri yüksek kısacası siz alırsınız onlar alır bir siz bir onlar öyle uzar gider o mevzu😃

Rom mu attınız telefona?

Ayrıca IMEI geri alsanız bile aynı numara yapan kişinin veya kişilerin elindeyse yine klonlama ihtimalleri yüksek kısacası siz alırsınız onlar alır bir siz bir onlar öyle uzar gider o mevzu😃
Hayır Rom atmadım. Tek hatta tanımlayacaklar. Sanmıyorum tekrar alabilceklerini. Artık e devlet üzerinden imei numarası tanımlayabileceğim değiştirmek istersem.

Yeni konular

Geri
Yukarı