Sıfır sermaye ile NFT üretilebilir mi?

ALLİ ALKOÇ

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, NFT'ler sadece Photoshop üzerinden mi yapılabiliyor ve OpenSea'e NFT yüklerken bir ücret ödüyor muyuz? Yani 0 semaye ile NFT üretebilir miyiz?

Merhaba, NFT'ler sadece Photoshop üzerinden mi yapılabiliyor ve OpenSea'e NFT yüklerken bir ücret ödüyor muyuz? Yani 0 semaye ile NFT üretebilir miyiz?

Hayır 3D modellenmiş NFT'lerde var açıkçası 3D NFT'ler daha çok satabilir herkes pixel art gibi yerlerden PNG tarzı NFT yaptığı için biraz düştü iyi bir ekibiniz varsa 3D yapmanızı öneririm ve OpenSea da para isteniyor mu bilmiyorum.

Ortaya konulan şey teknik olarak bir eser. Bunun bir maliyeti olacağını sanmıyorum. Yani bunu üretirken kullanılan araçlara verdiğin parayı saymazsak ek bir maliyet yok diye biliyorum. Bu eserin patentini alıp satmak istersen de ücretsiz patent siteleri var ama tavsiye etmiyorum. Patent kısmında para vermen gerekebilir.

Openseada ücretsiz satışta var ücretlide. Ücretsiz satıp yapan sunucuyu seçerseniz kimse almaz. Çünkü güvenilir bir sunucu değil. Herkes neredeyse güvenli yani ücretli sunucuyu kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı