Sıfır TL'ye outlet ekran kartı sipariş verme

Ekran kartı sizce ne olur?

• Evet gelir

Oy: 3 12,5%
  • Hayır gelmez

Oy: 13 54,2%
  • Bilmiyorum

Oy: 2 8,3%
  • İlginç

Oy: 6 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    24
  • Anket kapandı .

muhammedtahak

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle gerçekten önceden de sipariş verdiğim güvenilir bir siteden MSI GeForce GTX 1070 Gamıng X 8G - 8GB GDDR5 Ekran Kartı Outlet ürününü 02.12.2017'de sepete ekledim ve sipariş verdim. Ancak gerçek şu ki ürün fiyatı sıfır (0) TL ama kargo ücretli 5.44 TL alıcıya ait. Hemen kart bilgilerimi falan girdim ve telefonuma bankadan mesaj geldi onayladım ve oldu. Sadece kargo parasını ödemiş oldum. Ayrıca bana mail geldi siparişiniz onaylandı diye. Sonuç ne olacak heyecanla bekliyorum. İlk defa böyle bir şey ile karşı karşıyayım. Merakla sizlerden gelecek olan yorumlarınızı bekliyor olacağım. Aklımda deli sorular sizce sonuç ne olur? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimal stokta yok diyecekler. Veya bir şekilde kıvırmaya çalışacaklar. Daha önce Hepsiburada'da bunun gibi birkaç olay olmuştu. Orada da çok ucuz fiyattan bazı ürünler yanlışlıkla satışa çıkmıştı ve alanlar ürünlerini o fiyattan teslim almıştı.

Büyük ihtimal stokta yok diyecekler. Veya bir şekilde kıvırmaya çalışacaklar. Daha önce Hepsiburada'da bunun gibi birkaç olay olmuştu. Orada da çok ucuz fiyattan bazı ürünler yanlışlıkla satışa çıkmıştı ve alanlar ürünlerini o fiyattan teslim almıştı.

Belki kendi hataları veya açıkları da olabilir. Şimdi sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Yani bunlarda belki ürünü gönderebilirler diyorsun. ;)

'Stokta yok' gibi saçma bir sebep öne sürülecek ve ve sipariş iptal edilecek. Ama yaptığınız iş gerçekten ayıp. Bir Technopat'a yakıştıramadım. İnsan link verir yahu. Ne kadar bencilsiniz! Ben de 5 TL'ye GTX 1070 istiyorum.

Kardeşim son 1 adet vardı ben sipariş verdikten sonra sepete eklenmiyor tükendi! yazdı gerçekten. Senin dediğin gibi yani ('Stokta yok' gibi saçma bir sebep öne sürülecek ve sipariş iptal edilecek.) diyecekler. Bence de öyle olacak gibi ama şimdilik link verip firmayı ifşa etmek istemiyorum. Sonuç ne olursa her şeyi ile yazacağım zaten. Ayrıca acaba benim bir tüketici olarak yasal haklarım var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı