Sıfıra yakın alan tıraş makinesi önerisi

Voisxe

Centipat
Vücut ve genel yüz bakımı için bu ürünü düşündüm, pek sakalım da yok, çoğu başlığını kullanmayacağım, bu ürün gereksiz mi olur?

IMG_20221221_100722.jpg

Ben bu ürünü 2-3 senedir kullanıyorum. Gerçekten sıfıra yakın alıyor. Konu başlığını görünce bunu önerecektim.
Fiyatı uçmuş bu arada. Zamanında 350 liraya almıştım.
Evet hocam fiyatı uçmuş almışken 5 yıl idare etsin sağlam bir şey olsun diyorum, 300-500e sağlam iyi bir şey bulamam sanırım.

Peki bu alternatifleri nasıl ? verdiğim paranın hakkını versin istiyorum olmadı ilk attığımı alacağım.

Peki bu alternatifleri nasıl ? verdiğim paranın hakkını versin istiyorum olmadı ilk attığımı alacağım.

Eğer aparatı gerekli görmüyorsanız 2. makineyi öneririm.

Eğer aparatı gerekli görmüyorsanız 2. makineyi öneririm.
Saç için aparatlar işime yaramaz ama şunun başlıkları hoşuma gitti, 2. makine f/p cidden.

Hepsi bir kenara Philips One Blade, sıfır gibi alan tek ürün. Birkaç sene önce forumda bana da önerdiler, hayatımda aldığım en iyi cihaz üstüne bir şey tanımıyorum şu an, bıçakları çok farklı. Önerilen ürünler yerine One Blade tavsiye ediyorum, incelememde var.

Hepsi bir kenara Philips One Blade, sıfır gibi alan tek ürün. Birkaç sene önce forumda bana da önerdiler, hayatımda aldığım en iyi cihaz üstüne bir şey tanımıyorum şu an, bıçakları çok farklı. Önerilen ürünler yerine One Blade tavsiye ediyorum, incelememde var.
Biraz araştırdım ürün benim gibi seyrek sakallı, az kıllılar için baya iyi ama sert sakallılar için baya masraflı 1-2 ayda sürekli yedek bıçak almak zorundalar ve yedek bıçak filanda epey para.

Biraz araştırdım ürün benim gibi seyrek sakallı, az kıllılar için baya iyi ama sert sakallılar için baya masraflı 1-2 ayda sürekli yedek bıçak almak zorundalar ve yedek bıçak filanda epey para.
Hocam 1 senedir tek bıçak gidiyorum, 1 tane de yedek bıçaklı paketinden almıştım ben, açıkçası kesmesinde hala hiçbir eksilme olmadı. Yüzümde kullandığım için anında fark ederim kesiminde fark olsa. Biraz satış politikası bıçakların süresini az göstermeleri. Diğer makineler içinde geçerli hocam bu durum zaten, hepsi zamanla özelliğini kaybediyor. Tabi son tercih sizin ama aklınızda bıçak mevzusu kaldıysa dert etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı