Sıfırdan hiçbir şey bilmeden yazılım nasıl öğrenilir?

C# eğlenceli bir dildir diğerlerine göre başlayabilirsin C# ile.
Neresi eğlenceli hocam ? Form App'lerden bahsediyorsanız, form app'ler mesleki anlamda pek işe yaramayacağını düşünüyorum. Belki freelance olarak bir şirkete yazılım tasarlarsınız o kadar.
C#'ın asıl tarafı ".net" tarafıdır. Orası da insanı bezdiriyor. Açıkçası beni bezdirmişti, daralıp Node.JS'e geçmiştim. ASP falan kim uğraşacak dedim.

Neresi eğlenceli hocam? Form App'lerden bahsediyorsanız, form App'ler mesleki anlamda pek işe yaramayacağını düşünüyorum. Belki freelance olarak bir şirkete yazılım tasarlarsınız o kadar.
C#'ın asıl tarafı ".net" tarafıdır. Orası da insanı bezdiriyor. Açıkçası beni bezdirmişti, daralıp Node.JS'e geçmiştim. ASP falan kim uğraşacak dedim.

Formdan bahsetmiştim oradan başlayıp .net tarafına geçebilir şahsen en sevdiğim dil C# form kısmıydı.

Öncelikle ingilizceni geliştirmen lazım ingilizcen yeterli seviyede değilse maalesef ilerlemen yavaş olur ama hem ingilizceni geliştirip freecodecamp izleyebilirsin ingilizcen gelmeden ise BTK Akademi sitesinden ücretsiz Türkçe eğitim alabilirsin. Bende 10. sınıf lise öğrencisiyim ve bu alanda bayağı geliştim. İstersen yıllar geçsin bu konu üzerinden soru sorarsan mail bildirimim açık elimden geldiğince cevaplarım dostum.

İngilizcenizi nasıl geliştirdiniz 0'dan acaba.

Arkadaşlar sıfırdan yazılım nasıl öğrenilir youtubde hangi videoları izlemeliyim? Daha önemlisi yazılım öğrenmeye başlamadan önce ne yapmalıyım, ne öğrenmeliyim? 10.sınıf lise öğrencisiyim üniversiteye boş gitmemek adına sadece giriş seviyesi yazılım nasıl öğrenebilirim? Başlamak için C# yazılım dilini seçmeyi düşünüyorum şu an sıfırken nasıl bir yol izlemeliyim ilk olarak ne öğrenmeliyim ve ondan sonra ne yapmalıyım? Açıklayıcı ve benim anlayabileceğim şekilde anlatırsanız çok sevinirim. Bir de YouTube kanalı tavsiyeniz var mıdır?
Gencay Yıldız diye bir abi var. Bence süper anlatıyor C#.
Al bu da oynatma listesi

Geri
Yukarı