Sıfırdan kodlama nasıl öğrenilir?

Web kısmı daha uygun gibi gözüküyor.

Ben pek önermem ama sizin kararınız tabii.

Şu anda ben de bu kurs var ve gayet iyi anlatıyor hoca. Tek sıkıntı biraz yavaş anlatıyor, hızı 1, 5X alırsanız rahat edersiniz.

Ben pek önermem ama sizin kararınız tabii.

Şu anda ben de bu kurs var ve gayet iyi anlatıyor hoca. Tek sıkıntı biraz yavaş anlatıyor, hızı 1, 5X alırsanız rahat edersiniz.
Neden önermezsiniz hocam ?

Neden önermezsiniz hocam?

Pek geleceği olan bir alan diyemem açıkçası. 2-3 yazılımcı tanıdığım var ve sorduğum da oyun kodlama gibi bir alandan başlarsan daha rahat olur senin için demişti. Yapılan Gamejamlere katılabilir ve Play Store gibi yerler üzerinden oyun yayınlayabilirsin. Web programlama biraz kısıtlı. Ama tabii size ne eğlenceli geliyorsa onu seçin derim. Üzerinizde baskı oluşturmak istemem.

Pek geleceği olan bir alan diyemem açıkçası. 2-3 yazılımcı tanıdığım var ve sorduğum da oyun kodlama gibi bir alandan başlarsan daha rahat olur senin için demişti. Yapılan Gamejamlere katılabilir ve Play Store gibi yerler üzerinden oyun yayınlayabilirsin. Web programlama biraz kısıtlı. Ama tabii size ne eğlenceli geliyorsa onu seçin derim. Üzerinizde baskı oluşturmak istemem.
Anladım teşekkürler hocam.

Hocam cidden çok zor ben yazılım bilmediğim zamanlar denemiştim vakit kaybıydı.

Ben şu anda hem YouTube hem de Udemy üzerinden devam ediyorum ve gerçekten çok rahat. Udemy üzerinden temel çekiyorum YouTube üzerinden ilerletiyorum. Bu arada İngilizcem de pek iyi sayılmaz. Oturup translate üzerinden çevirdiğim kelimeler dahi oluyor ama aynı konuyu anlatan 5-6 video olduğu için anlamadığım yerde video değiştiriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı