Sıfırdan makale yazarlığına nasıl başlanır?

Dino Ortolani

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Kısa sürede para kazanmak için fiverr de makale yazarlığına başlamak istiyorum. Ama sormak istediğim şu: Site içi SEO yapmam şart mı ve bu işe sıfırdan nasıl başlayabilirim? Makale yazarlığı konusunda hiç bilgim yok. Bu konuda destek alabileceğim herhangi bir kaynak da önerebilirsiniz.

Bu iş konusunda ciddi düşünüyorum. Konu hakkında bilgisi olanlar işi daha önce yapmış olanlar veya aktif olarak işi yapmaya devam edenler de yardımcı olursa çok mutlu olurum.

ChatGPT ile bu işi yapma şansım bulunuyorsa onun da nasıl yapılacağını açıklarsanız minnettar olurum.

Son düzenleme:
Şahsen eskiden makale yazarlığı yapmış biri olarak artık bu işin geleceğinin olmadığını söyleyebilirim, kısa vadede para kazanacaksanız bu işi ciddi olarak düşünmemenizde fayda var. Eğer ciddi düşünüyorsanız videolu anlatım ya da podcast kaydı paylaşabilirsiniz. Bu da zaman isteyen bir şey fakat, makale yazarlığı konusunda da bilginiz olmadığını söylüyorsunuz. Her halükarda yapacaklarınız zaman alacak, mantıklı ve geleceğe yönelik karar almanızda fayda var.

Şahsen eskiden makale yazarlığı yapmış biri olarak artık bu işin geleceğinin olmadığını söyleyebilirim, kısa vadede para kazanacaksanız bu işi ciddi olarak düşünmemenizde fayda var. Eğer ciddi düşünüyorsanız videolu anlatım ya da podcast kaydı paylaşabilirsiniz. Bu da zaman isteyen bir şey fakat, makale yazarlığı konusunda da bilginiz olmadığını söylüyorsunuz. Her halükarda yapacaklarınız zaman alacak, mantıklı ve geleceğe yönelik karar almanızda fayda var.

Önerebileceğiniz bir şey var mı peki kısa sürede öğrenip çok da para getirmese de olur başta öyle bir freelancer iş falan önerebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı