Sıfırdan matematik öğrenmek için kaynak önerisi

• Konuyu başlatan glex99
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 518
Kitap isimlerini yazarsan bulabilirsin buraya atmak uygun olmaz ayrıca Türkiye'de yaşamıyorsun ve Türk değilim diyorsun ama Türkçe biliyorsun ne iş? :)
E evet turkceyi ana dilimden daha iyi biliyorum ne is oldugunu bende bilmiyorum valla Ingilizce kaynaklarda arastiracagim sonralarda
İlk çıkan siteyi virus total de tarattigimda boyle sonuc verdi VirusTotal. Antrenmanlarla matematik 1 pdf yazdigimda cikan ilk siteyi (academia.edu) tarattim zararli varmıdır? Laptopi yeni formatladim korkuyorum

E evet Türkçeyi ana dilimden daha iyi biliyorum ne is oldugunu bende bilmiyorum vallahi İngilizce kaynaklarda arastiracagim sonralarda
İlk çıkan siteyi VirusTotal'de tarattigimda boyle sonuç verdi VirusTotal. Antrenmanlarla matematik 1 PDF yazdigimda cikan ilk siteyi (academia. Edu) tarattim zararli var mıdır? Laptopi yeni formatladim korkuyorum

Anadilin ne? Dostum anadilinde kaynaklara baksan daha iyi olmaz mı?
Bak mesela matematiğe ilk adım kitabını atayım kontrol et.

Anadilin ne? Dostum anadilinde kaynaklara baksan daha iyi olmaz mı?
Bak mesela matematiğe ilk adım kitabını atayım kontrol et.

Anadilimde kaynak olmadigi icin Türkçe ariyorum dostum. Ama ingilizcemde fena degil gelistiriyorum benim sinav falan gram umrumda degil sadece programlama icin ogrenmek istiyorum

Geri
Yukarı