Çözüldü Sıfırdan nasıl format atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hirok

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bilgisayarıma format atacağım, çünkü bilgisayarcı MAK key ile Windows kurmuş. Ancak ben hayatım boyunca hiç format atmadım ve açıkçası daha da bilgisayarcıya attırmayı düşünmüyorum. Bu yüzden sıfırdan başlayacak şekilde nasıl format atabileceğimi öğrenmek istiyorum.

Bir de Forza Horizon 4 bir Windows sürümünde çalışmıyormuş, o sürümü nasıl kurmam? Ayrıca key alabileceğim güvenilir bir site önerebilir misiniz?

Formattan sonra driverlar kendiliğinden mi kurulacak? Kurulmayacaksa ben hangi parçaların driverlarını indirmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Technopat'ın bir sürü kurulum rehberi mevcut. Bu linkten göz atabilirsiniz. Kolaydır sıkıntı yok. Orjinal oynayacaksanız sürüm sıkıntı yapmıyor diye biliyorum, en son Windows ISO'sunu kurmak en iyisidir. Kurulumdan sonra Windows Update sürücüleri güncelleyecektir. Opsiyonel olarak ekran kartı ve chipset güncellemenizde fayda var, zira eski sürümü kurabiliyor Windows Update.
Technopat'ın bir sürü kurulum rehberi mevcut. Bu linkten göz atabilirsiniz. Kolaydır sıkıntı yok. Orjinal oynayacaksanız sürüm sıkıntı yapmıyor diye biliyorum, en son Windows ISO'sunu kurmak en iyisidir. Kurulumdan sonra Windows Update sürücüleri güncelleyecektir. Opsiyonel olarak ekran kartı ve chipset güncellemenizde fayda var, zira eski sürümü kurabiliyor Windows Update.

Çözüm

Geri
Yukarı