Sıfırdan öğrenmek için kripto para olayını anlatan kaynak önerisi

161553

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam, elimde bir miktar birikimim var. Bu kripto para konusunu hiç bilmeyen biri için önerebileceğiniz bir kaynak var mı? Udemy'deki kursların içeriklerine göz attım ama çok fazla teknik terim olduğu için yararlı olup olmayacağını kestiremedim. Video olur, site olur, bu işi öğreten bir kaynak önerirseniz çok sevinirim. Birkaç bin lira yatırımla zengin olunmayacağını biliyorum. Amacım bu işin inceliklerini az çok öğrenip al sat yaparak kar etmek.
Sağolun arkadaşlar yardımınız (!) için. Kendim hallettim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, elimde bir miktar birikimim var. Bu kripto para konusunu hiç bilmeyen biri için önerebileceğiniz bir kaynak var mı? Udemy'deki kursların içeriklerine göz attım ama çok fazla teknik terim olduğu için yararlı olup olmayacağını kestiremedim. Video olur, site olur, bu işi öğreten bir kaynak önerirseniz çok sevinirim. Birkaç bin lira yatırımla zengin olunmayacağını biliyorum. Amacım bu işin inceliklerini az çok öğrenip al sat yaparak kar etmek.
Sağolun arkadaşlar yardımınız (!) için. Kendim hallettim.
Merhabalar, aynı durumdayım. Yardımınız dokunur mu acaba?

Öncelikle size kaynak veremeyeceğim ama tavsiye verebilirim,
İnvesting forumdakilere inanma, ağzı olan konuşuyor.
Udemiydeki kurslara 150TL'den fazla verme,
Alsat gruplarına gir, bilgili ve tecrübeli insanlardan yardım al, eğer sorularınız varsa Discord adresimden ulaşabilirsiniz:
Furkan Elçi#7064

Yeni konular

Geri
Yukarı