Sıfırdan YKS için Doping Hafıza yararlı olur mu?

Hocam fizik için, VIP fizik öneririm ben ama altuğ güneş Özcan aykınada bakabilirsin.
Kimya için tereddütsüz görkem şahin.
Biyoloji için ise ben dr biyolojiyi öneririm ama biraz zorlayabilir selin hocayada bakabilirsin.
Matematik için hocam ben şahsen zor kaynak çözdüğü için ve beni en çok Eyüp hocanın geliştirdiğini düşündüğüm için Eyüp b derim ama zorlayabilir Eyüp hoca biraz temelin yoksa ama rehber matematikte güzeldir bunu da tavsiye ederim ama temeliniz varsa Eyüp b yi şiddetle tavsiye ederim bu saydıklarımdan gözümde en iyisi Eyüp b benim için, geometriyide söyleyeyim kenan kara güzeldir hocam şimdiden iyi çalışmalar.
Konu videoların için Benim Hocam'ı tercih edebilirsin, ekstra soru bankalarını da 345'ten almanı öneririm.

Diğer arkadaşların önerdiği kanallara da bak. Hangisinin anlatımı sana daha uygunsa ondan çalış. Fakat ekstra soru bankası alacağın zaman 345 veya palme'den şaşma.

Ayrıca bir an önce çalışmaya başlaman gerekiyor. Zaman su gibi geçiyor. TYT'yi Kasım olmadan bitirmeye bak.

Ayrıca soru bankalarının çözümleri internete yükleniyor. Yani hocaya soru sorma işi de çok gerekli değil. Eğer konuyu anlamadıysan bedavaya aynı konuyu anlatan bir sürü kanal mevcut oradan izlersin.
Hocam birde TYT-AYT aynı anda mı bitireyim, yoksa TYT bitirdikten sonra mı AYT başlayayım? Bildiğime göre TYT olmadan AYT yapılamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı