Doping Hafıza almak mantıklı mı?

KaiserII

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz üzere dershane fiyatları cep yakıyor. 10-20 bin civarı fiyatlardan başlıyorlar. Benim ablam ortaokuldan beridir dershaneye gittiği için dershaneye gitmemi istemiyor. Yol masrafı, yorgunluk, okul falan derken uğraşma diyor. Onun yerine Doping Hafıza al diyor. Hem fiyatı uygun hem de son zamanlarda başarıları var dedi. Ben de biraz düşündüm ve buraya yazmak istedim. Fikirlerinizi almak istedim. Fakat benim temelim yok. 9 yok, 10 da... Çalışıyordum. Okul bitti. 11'de de sadece 1. dönemin ilk üniteleri var. Onun haricinde sıfırım.

Son düzenleme:
Bulaşmayın Doping Hafıza'ya falan. YouTube'da onlarca kaliteli hoca var. Araştırın, mutlaka size uyan bir tane bulacaksınız. Hiç girmeyin o topa.

Boş, fotoğrafsız, sadece tablo olan Excel'den çıkarılma kağıt gösterip; net sallayarak ÖSYM belgesi diye gösteriyorlar. Nam-ı diğer "Soking Hafıza".

Hayır. Doping Hafıza'ya vereceğiniz paranın daha az bir miktarı ile Kunduz gibi soru çözüm uygulamaları alın çok daha iyi. Boşuna paranızı tüketmeyin. YouTube üzerinde bu işi yıllardır yapan tecrübeli ve çok iyi ders anlatan hocalar var. Onlar da aynı konuyu anlatıyor, Doping Hafıza da. Fakat Doping Hafıza bu işi biraz daha renklendiriyor, eğlenceli hale getirmeye çalışıyor. Çocuksu hale getiriyor kısacası. Eğer param var, istediğimi yaparım diyorsanız alın sizi zaten etkilemez. Fakat bütçeniz daha düşük ise oraya vereceğiniz parayı kitaplara verin, daha çok verim alırsınız.

Hayır. Doping Hafıza'ya vereceğiniz paranın daha az bir miktarı ile Kunduz gibi soru çözüm uygulamaları alın çok daha iyi. Boşuna paranızı tüketmeyin. YouTube üzerinde bu işi yıllardır yapan tecrübeli ve çok iyi ders anlatan hocalar var. Onlar da aynı konuyu anlatıyor, Doping Hafıza da. Fakat Doping Hafıza bu işi biraz daha renklendiriyor, eğlenceli hale getirmeye çalışıyor. Çocuksu hale getiriyor kısacası. Eğer param var, istediğimi yaparım diyorsanız alın sizi zaten etkilemez. Fakat bütçeniz daha düşük ise oraya vereceğiniz parayı kitaplara verin, daha çok verim alırsınız.
Kunduz Doping Hafıza servisi yanlış bilmiyorsam. Bir tane soru çözme uygulaması onlara aitti.

Arkadaşım kullandı sözel için iyi bence ama sayısal da çalışmadan yapamazsın yetmez her şey sende bitiyor eğer bu programı verimli kullanabilirsen özellikle sözel açısından iyi dediğim gibi sayısalda temelden başlayarak üstüne daha fazla düşmen gerekiyor dediğim gibi ama incelemiştim bence verdikleri eğitim güzel almanızı öneririm

Ablan dershane konusunda haklı, gitmene gerek yok. Boşa vakit kaybı ancak Doping Hafıza konusunda haksız. Doping Hafıza yerine o parayla kitap alabilir, YouTube üzerinden kat kat daha iyi çalışabilme fırsatı elde edebilirsiniz. Benim tavsiyem, dershaneye denemeleri için yazılmanız olacaktır.

Ablan dershane konusunda haklı, gitmene gerek yok. Boşa vakit kaybı ancak Doping Hafıza konusunda haksız. Doping Hafıza yerine o parayla kitap alabilir, YouTube üzerinden kat kat daha iyi çalışabilme fırsatı elde edebilirsiniz. Benim tavsiyem, dershaneye denemeleri için yazılmanız olacaktır.

Adam geçen sene açmış konuyu. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı