Sıfırlama sonrası uygulama ve fotoğrafları geri getirme

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Önceki telefon sifirlamam da fotoğraflar ve uygulamalar kendiliğinden inmeye baslamisti. Nasıl yapabilirim? Bir de benim telefon Tecno Camon 19 Neo ve al galeri diye bir uygulama kullanıyordum bilen varsa fotoğrafları nasıl geri alırım? Önemli fotoğraflar vardi.

Önceki telefon sifirlamam da fotoğraflar ve uygulamalar kendiliğinden inmeye baslamisti. Nasıl yapabilirim? Bir de benim telefon Tecno Camon 19 Neo ve al galeri diye bir uygulama kullanıyordum bilen varsa fotoğrafları nasıl geri alırım? Önemli fotoğraflar vardi.
Detay verebilir misin?

Google hesabını girdiğiniz için kurulum ekranında nelerin yükleneceği vs gözükür, şimdiki sıfırlamada google hesabını girdiniz mi? Kullandığınız galeri yedekleme yapmıyorsa, artı olarak yedekleme yapmayan bir uygulama kullanmıyorsanız geçmiş olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı