Sıfırlama yaparken " Cihazınız için gizlilik ayarlarını seçin" bölümünde hata

Raşit Kıvrak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Toshiba marka Pentium işlemcili bir notebook var. İlk defa başıma geliyor. Sıfırlama yaptım bugün epey uzun sürdü. Daha önce bir çok laptopta yaptım bu işlemi ilk kez bunla karşılaştım.
Zaten ileri ileri diyerek kurulumu tamamladığımız yerlerden" cihazınız için gizlilik ayarlarını seçin" diye bir bölüm var. Burada konum, tanılama, ilgili reklamlar, konuşma tanıma, tanılama verileri ile özel deneyimler başlıkları var. Hepsinde " açık" işaretli. Hiç ellemeden "kabul et" dedikten sonra şöyle bir sayfa çıkıyor.

"Bir sorun oluştu. Fakat yeniden deneyebilirsiniz." Aşağıda " yeniden deneyin" seçeneği var başka seçenek yok. Tıklayınca önceki sayfaya geliyor. Yine aynı şey. İşaretli tikleri kaldırarak da denedim buradan ilerleyemiyorum hiç bir şekilde. Çözümü bile arkadaş var mı?

1.jpg

2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla Bilgisayara sıfırdan format attım. Anca öyle geçebildim o kısmı. Recovery den olmuş oldum ama yapacak bir şey yok. Çok araştırdım bunla alakalı bir sorun yaşayan bile bulamadım forumlarda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı