Şifrelenmiş dosyalarıma erişemiyorum

GorkemYakar

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Özet geçeceğim.
Winwdows 10 kullanırken en çok kullandığım klasörlerden birine "veriyi korumak için içeriği şifrele" seçeneğini seçmiştim çünkü bunun onu kilitleyeceğini zannediyordum fakat kilitlemediğinde o seçeneği geri çekmedim bununda bana verdiği zararı Windows 11'e geçtiğimde öğrendim.
Dosyalarımı açamıyorum içine bakamıyorum yedeklediğim programlar açılmıyor, izniniz yok deyip duruyor. Dosyalarımın şifresini nasıl çözebilirim?

1666122381035.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Özet geçeceğim.
Winwdows 10 kullanırken en çok kullandığım klasörlerden birine "veriyi korumak için içeriği şifrele" seçeneğini seçmiştim çünkü bunun onu kilitleyeceğini zannediyordum fakat kilitlemediğinde o seçeneği geri çekmedim bununda bana verdiği zararı Windows 11'e geçtiğimde öğrendim.
Dosyalarımı açamıyorum içine bakamıyorum yedeklediğim programlar açılmıyor, izniniz yok deyip duruyor. Dosyalarımın şifresini nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 1547661
Hatanın ekran görüntüsünü atarmısın?

Hatanın ekran görüntüsünü atar mısın?

Sinirlenip klasörü tamamen bilgisayardan yok etmiştim internette 3 gün boyunca çok sağlam araştırmalar yaptım ve çözümünü bulamadım maalesef. Elimde hata SS'i yok zaten hata gibi bir şey de vermiyordu. Sadece dosyalar bozuk diyordu ama şifreli olduğu için öyle diyordu zaten artık çok da önemi yok.

Geri
Yukarı