Şifrelerinizi nerede saklıyorsunuz?

JollySceptre

Hectopat
Ben Google Drive da metin dosyalarına kaydediyorum sizce güvenli midir bence öyle sayılır. Aklımda tutuyorum diyecek olanlara şunu söylemek istiyorum kaç tane şifreniz var? Benim 5'ten fazla ve ara ara şifreleri değiştiğim oldu daha güvenli şifrelerle değiştim.

Ben Google Drive da metin dosyalarına kaydediyorum sizce güvenli midir bence öyle sayılır. Aklımda tutuyorum diyecek olanlara şunu söylemek istiyorum kaç tane şifreniz var? Benim 5'ten fazla ve ara ara şifreleri değiştiğim oldu daha güvenli şifrelerle değiştim.

Ben çoğu akrabamın e posta şifresini biliyorum. O yüzden birkaç kere girip bakmışlığım var. Driveına erişebilirler benim gibi akrabaların.

Ben tarayıcı üzerine kaydediyorum ve sağlam bir virüs programı kullanıyorum. Sıkıntı olmuyor. Format atacaksam da şifreleri export ediyorum, .csv veya farklı bir uzantıda tüm site, e-posta ve şifreleri veriyor. Format sonrası o dosyayı tarayıcıya yüklüyorum ve yine kullanmaya devam ediyorum. 10-15 farklı şifrem olduğu için ve sadece 9 tanesi aklımda kaldığından ötürü kaydetmekten başka şansım yok.

4 şifrem var. Biri e-posta için, biri daha önemsiz yerler için, biri kimsenin çözemeyeceği, biri de sadece Ubisoft Connect hesabımın şifresi.
Hepsi aklımda. Keylogger falan olmadan kimse bulamaz.

Geri
Yukarı