Şifreli WinRAR Dosyalarının Şifresini Bulma Yöntemi

@Firehorse MK II Hocam iyi günler dilerim. Karantina dolayısı ile eski arşivim ile uğraşırken hayati önem taşıyan bir rar dosyama erişemiyorum. Sebebi şifremi unutmuş olmam. Cok uğraştım ama başaramadım. Sizin metodu denemek istedim başarılı olmadı. Yardım etme ihtimaliniz var mıdır acaba?

Rar dosyasını 16.11.2012 de oluşturdum ve hiç değiştirmedim. Şu anki winrar sürümüm 5.20. Şu kombinasyonları denedim malesef kabul etmiyor. WIN-78-24-12-RAR ve WIN-78-22-12-RAR

Şimdiden cok teşekkür ederim.

@akkinooo Eğer dosyanız bu kadar önemliyse ve şifreyi bulamıyorsanız, koyduğunuz şifre çok uzun ve karmaşık değilse; kırmayı deneyebilirsiniz:

Şifrenin uzunluğu ve karmaşıklığı süreyi ciddi şekilde etkiler. Bulmak saniyeler de sürebilir, milyonlarca yıl da sürebilir. Bilginiz olsun.

@akkinooo Eğer dosyanız bu kadar önemliyse ve şifreyi bulamıyorsanız, koyduğunuz şifre çok uzun ve karmaşık değilse; kırmayı deneyebilirsiniz:

Şifrenin uzunluğu ve karmaşıklığı süreyi ciddi şekilde etkiler. Bulmak saniyeler de sürebilir, milyonlarca yıl da sürebilir. Bilginiz olsun.
Malesef 25 karakter civarında şifre uzunluğu. Kırma ihtimalim çok zayıf. Belki hatırlarım diye zamana bırakma taraftarıyım. Ve WinRar 5.20 açığı benim arşivde işe yaramadı. Durum pek iç açıcı değil 😪

Zip dosyaları için var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı