Şifresi unutulan Android tablet nasıl sıfırlanır?

Huseyinatik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar son 2 senedir falan kullanmadığım tableti bugün görüp şarja taktım ve çalıştığını gördüm. Ama desenini hatırlamıyorum ve tableti sıfırlayıp kilidi açmak istiyorum. Ne yaptıysam format ekranına gelemedim. Bilen arkadaşlar rica etsem yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.
Modeli: Everest everpad DC-1112

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-07-02 at 22.22.22.jpeg
    WhatsApp Image 2022-07-02 at 22.22.22.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 65
  • WhatsApp Image 2022-07-02 at 22.22.23.jpeg
    WhatsApp Image 2022-07-02 at 22.22.23.jpeg
    127 KB · Görüntüleme: 52
tableti yeniden başlatın ve ses kısma tuşuyla güç tuşuna boot ekranı gelene kadar bekleyin.
Ardından Data factory reset yada sadece Factory reset seçeneği de olabilir başka olamaz. O seçeneğe ses kısam ve açma tuşları ile geliniz ve güç tuşuyla tıklayınız. Ardından evet diyerek sıfırlayabilirisiniz.

Arkadaşlar son 2 senedir falan kullanmadığım tableti bugün görüp şarja taktım ve çalıştığını gördüm. Ama desenini hatırlamıyorum ve tableti sıfırlayıp kilidi açmak istiyorum. Ne yaptıysam format ekranına gelemedim. Bilen arkadaşlar rica etsem yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.
Modeli: Everest everpad DC-1112

Cihazı Power tuşuna basılı tutarak tamamen kapatın.
Ses kısma ve açma tuşuna aynı anda basılı tutun ve cihazı açın cihaz açıldıktan sonra Power tuşunu bırakın ve yeşil robotu görene kadar ses tuşlarını bırakmayın.

Tamamen kapatın. Açma tuşu ve ses açma tuşuna aynı anda basın.
Yaptım hocam ama reset ekranı gelmedi tablet direk açıldı

Cihazı Power tuşuna basılı tutarak tamamen kapatın.
Ses kısma ve açma tuşuna aynı anda basılı tutun ve cihazı açın cihaz açıldıktan sonra Power tuşunu bırakın ve yeşil robotu görene kadar ses tuşlarını bırakmayın.
Yaptım hocam ama dediğiniz reset ekranı gelmiyor tablet açılıyor direkt

tableti yeniden başlatın ve ses kısma tuşuyla güç tuşuna boot ekranı gelene kadar bekleyin.
Ardından Data factory reset yada sadece Factory reset seçeneği de olabilir başka olamaz. O seçeneğe ses kısam ve açma tuşları ile geliniz ve güç tuşuyla tıklayınız. Ardından evet diyerek sıfırlayabilirisiniz.
Hocam yapıyorum fakat dediğiniz seçenekler karşıma gelmiyor direkt tablet açılıyor

Ses kısma yerine basarak deneyin olmazsa ses açma ile deneyin.
Bütün kombinastonlarını denedim hocam

Farklı bir kombinasyon deneyin. Ses kısma + ses açma + güç ya da ses kısma + güç tuşları gibi.
Hepsini tek tek denedim hocam hiçbirinde reset ekranı gelmedi

Geri
Yukarı