Şifresi unutulan iPhone nasıl açılır?

İTunes'ı zaten yeni Windows Store'dan indirdim.

Acaba kablo ile ilgili bir sıkıntı olabilir mi? İphone 11 pro'nun kutusundan çıkan kabloyu kullanıyorum. Type-c girişli İphone 6'nın normalde kablosu USB girişli.

Hangi sürücüyü?
Ekran şifresini kitlediyseniz telefonu görmez zaten iTunes. Normalde de kilidi açmadan erişime izin vermiyor cihaz. Dikkat ettiyseniz iTunes bağlayıp ekranın üst kısmında Apple Restore sayfasına gidin diyor. Müşteri Temsilcisi ile halledebilirsiniz sadece. Kendinizi yormayın.

iPhone kurtarma modu adlı sürücü yüklü olması gerekiyor bilgisayarda ki cihazı kurtarma modunda tanıyabilsin bilgisayar.

Bu konuda da yardımcı olmaya çalışmış arkadaşlar. Hatta şöyle de bir makale var.

Ekran şifresini kitlediyseniz telefonu görmez zaten iTunes. Normalde de kilidi açmadan erişime izin vermiyor cihaz. Dikkat ettiyseniz iTunes bağlayıp ekranın üst kısmında Apple Restore sayfasına gidin diyor. Müşteri Temsilcisi ile halledebilirsiniz sadece. Kendinizi yormayın.
Şu anda formatlıyorum cihazı hallettim.

şarj entegresi bozulmuş olabilir büyük ihtimal. benimde iphone 7 öyleydi çünkü. 250tl e değiştirdim.

araç şarjı ve dandik kablo kullanımı sonucu olabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı