Şifresi unutulan Twitter X hesabı nasıl kurtarılır?

fatobabo124

Centipat
Daha fazla  
X yoluyla PUBG Mobile'ye girdiğim hesabımın şifresini unuttum o yüzden giremiyorum. Ama uygulama üzerinde açık hesaba girip bir şeyler yazabiliyorum ama çıksam geri giremem. Hesaba bağlı e-posta ve telefon numarasıda yok. Önemli olan PUBG Mobile'ye girmek girerken twittera tıkladığımda oradan direkt uygulam üzerinden şifre yazmadan girebiliyor muyum?

X yoluyla PUBG Mobile'ye girdiğim hesabımın şifresini unuttum o yüzden giremiyorum. Ama uygulama üzerinde açık hesaba girip bir şeyler yazabiliyorum ama çıksam geri giremem. Hesaba bağlı e-posta ve telefon numarasıda yok. Önemli olan PUBG Mobile'ye girmek girerken twittera tıkladığımda oradan direkt uygulam üzerinden şifre yazmadan girebiliyor muyum?

Telefonunuzda hazır çerezlerde kayıtlı değil mi? E-posta veya telefon değiştire tıklayınca alttan önermede çıkmıyor mu? Hocam e-posta ve telefon nasıl eklemezsiniz :d

Hocam x de telefon ve eposta vardı hesap bağlarında be sil dedim direkt değiştirmedim sil seçeneği çıktı. Sildim ama sonra eklemedim

Geri
Yukarı