Şifresi yanlış WinRAR dosyasının amacı ne olabilir?

Rip Van Winkle

Decapat
Yer
Saint Denis
Merhaba. İnternetten bir dosya indirdim çok güvenmesem de ve sitedeki şifreyi WinRAR dosyasına yapıştırdım fakat hatalı şifre olduğunu söyledi. Bunun sebebi VirusTotal'e tarattırmamak için olmuş ve dosya virüslü olabilir mi? Malwarebytes'tan tam tarama yaptım eğer virüslüyse de tarama yapmama rağmen bir sıkıntı çıkartır mı?

Belki yanlis yazmistir veya insanlari bosa ugrastirmayi seviyordur. Tam tarama yaptıysanız sıkıntı olmaz. Tabii zarari, .rar'dan cikartinca vermeye baslar.

İçindeki herhangi bir dosyayı çalıştırmazsanız zaten problem yapmayacaktır. Önemli bir şey değilse silin gitsin

Merhaba. İnternetten bir dosya indirdim çok güvenmesem de ve sitedeki şifreyi WinRAR dosyasına yapıştırdım fakat hatalı şifre olduğunu söyledi. Bunun sebebi VirusTotal'e tarattırmamak için olmuş ve dosya virüslü olabilir mi? Malwarebytes'tan tam tarama yaptım eğer virüslüyse de tarama yapmama rağmen bir sıkıntı çıkartır mı?
Winrar eski versiyon olduğunda bu cüns bir gariplik başıma gelmişti, yenisini kurmayı dene.

Genelde yürütmediğin dosyalaradn virüs kapmazsın. Ben senin yanlış girdiğini düşünüyorum. Antivirüssüz bilgisayar kullanmayın.

Geri
Yukarı