Şifresini unuttuğum hesaptaki videoları nasıl silebilirim?

225491

Hectopat
Daha fazla  
10 yaşında YouTube'da yayınladığım ancak şifresini unuttuğum hesaptaki videoları nasıl silebilirim?

Google-Youtube destek sayfasından eski hesabınıza erişim için gerekli bilgileri sağlamaya çalışın. Yönergeleri takip edin. Gerekli bilgileri sağlarsanız hesabınıza erişim alıp istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Şâyet doğrulayamazsanız yapabilecek birşeyiniz yok.

Telif atılabilir. Benzer durumu 2008 yılında attığım video için yaşadım. Var olan hesabım ile eski hesabıma ihtar attım video yayından kaldırıldı.

Selam.

Öncelikle ben de çocuk yaşta internette yayınladığım videolardan rahatsızlık duyuyordum. Hesabın şifresini bırak e-mailini bile hatırlamıyordum.

Youtube Destek'le irtibata geçtim. Kendileri oldukça yardımcı oldular ve kaldırılmasını talep ettiğim videoları kaldırdılar.

Selam.

Öncelikle ben de çocuk yaşta internette yayınladığım videolardan rahatsızlık duyuyordum. Hesabın şifresini bırak e-mailini bile hatırlamıyordum.

YouTube Destek'le irtibata geçtim. Kendileri oldukça yardımcı oldular ve kaldırılmasını talep ettiğim videoları kaldırdılar.

Onu yapmayı bilmiyorum o yüzden yapamadım yardımcı olabilir misiniz nereden ve nasıl yapacağıma?

Geri
Yukarı