Sifu 2. bölüm Boss'u geçilmiyor!

Daha fazla  
Oyun çok güzel ama çok zor. Ben onların yapacağı oyuna ta var ya. 25 yaşında 2. bölüme geldim 2. bölümü yaklaşık 10. kez oynamama rağmen son bossu öldüremiyorum. Tam öldürdüm diye sevindim bu sefer de ateşli bir araziye attı canını maxladı orada dövüşmeye başladık. Sifu ekibi oyuncular küfür etsin diye mi bu kadar zorladınız? 160 TL para verdim param da çöpe gitti ya. Geçemiyorum arkadaş yapamıyorum çıldıracağım ya. Arkadaşlar taktiği falan yok mu şunu bir kazanayim artık yeter be.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tebrik ederim bende şu an o Boss'u geçmeye çalışıyorum :). Hocam size zahmet bu konuya bir bakabilir misiniz?

Hocam oyunu bitirmek üzereyim. Hala geçemediysen sana taktik vereyim boşluk ve aynı anda wsda tuşlarıyla yapılan savunma hamlelerine çalış. Bunu çözdüğün zaman oyun basit gelmeye başlıyor. Öğrendikten sonra 2 bölüm üst üste geçtim.

Hocam oyunu bitirmek üzereyim. Hala geçemediysen sana taktik vereyim boşluk ve aynı anda wsda tuşlarıyla yapılan savunma hamlelerine çalış. Bunu çözdüğün zaman oyun basit gelmeye başlıyor. Öğrendikten sonra 2 bölüm üst üste geçtim.
Hocam sıyrılma hareketleri shift ve wasd ile olmuyor muydu?

Sanılanın aksine 2.boss bence oyundaki en kolay boss saldırısını space'e basılı tutarken w ve s ile dodgelayın genellikle ardı ardına 3 saldırı yapar saldırıları bittikten sonra büyük bir açık verir o zaman saldırın 2.fazı tıpatıp aynı sadece yerden vurmaya başlar ya shift ile dodgelayın ya da oyunda yere düştüğünüzde rakibi de düşürebildiğiniz bir yetenek var onu açın düşerseniz bossu da düşürün 1. ve son bosslarda buna benzer ama hala 3. bossu çözemedim çok zor

Geri
Yukarı