SIFU hile önerisi

Bende bunu yazacaktım. WeMod bir çok oyuna trainer sahipliği yapıyor, virüs gibi bir şey de söz konusu değil. Öyle olsa Kaspersky bulurdu diye düşünüyorum.
Bu hileleri varmış WeMod üzerinde.

1644689969933.png

Hileyle oynayıp zevk alıyor musun ? 😀
Bazı tek kişilik oyunları hızlı çözmek için önceden hileli bir şekilde oynamak daha mantıklı. Örneğin ben Bannerlord'u önce hileli oynayarak çözdüm şimdi hilesiz bir şekilde oynuyorum daha zevkli geliyor.

Hileyle oynayıp zevk alıyor musun ? 😀
Sifu'yu bi kere ilk oynayışınızda komboları öle öle ezberlemeyi dener misiniz hocam? Gerçekten inanılmaz sinir bozucu bir duruma sokuyor sizi. Bende normalde hilesiz bitiririm oyunlarımı fakat bunu ilk hileyle bitirdim şimdi hilesiz bitiriyorum çok az kaldı.

Sifu'yu bir kere ilk oynayışınızda komboları öyle öyle ezberlemeyi dener misiniz hocam? Gerçekten inanılmaz sinir bozucu bir duruma sokuyor sizi. Bende normalde hilesiz bitiririm oyunlarımı fakat bunu ilk hileyle bitirdim şimdi hilesiz bitiriyorum çok az kaldı.

Hocam nasıl oynanıyor tam anlayamadım ölüp duruyorum. 2.bossu geçemedim. Taktik verebilir misiniz?

Hocam nasıl oynanıyor tam anlayamadım ölüp duruyorum. 2.bossu geçemedim. Taktik verebilir misiniz?

Hocam ben kol ile oynuyorum klavyedeki düzeni tam bilmiyorum. Fakat bloklama tuşuna basılı tutup 2. bossun sopayı nereden salladığına dikkat etmeniz lazım alttan vuruyorsa bacağınızı kaldırın üstten vuruyorsa kafanızı eğin. Bloklama tuşuna basılı tutup W s falan basarsanız kavrarsınız.

Edit: Aklıma şimdi geldi youtube'de bir sürü kombo videosu var onları ezberlerseniz oyunu çok rahat 6 7 kere ölerek bitirirsiniz.

Geri
Yukarı