Sigara alternatifi bir şey var mıdır?

Senin derdin millete hava atmak. Alternatif bir şey arayacağına böyle saçma bir şekilde hava atma düşünceni yok etmeni tavsiye ederim.

Doğru :D. Ama şöyle bir sorun da var 19 yaşına gelmişim adam gibi fotoğraf çekinemiyorum. Poz veremiyorum. Kızların olduğu fotoğraflarım güzel oluyor tek :D. Tek başıma hiçbir fotoğrafta bir şeye benzemiyorum. Klasik çocuk gibi pozlar veriyorum ya da normal normal bakıyorum.

Doğru :D. Ama şöyle bir sorun da var 19 yaşına gelmişim adam gibi fotoğraf çekinemiyorum. Poz veremiyorum. Kızların olduğu fotoğraflarım güzel oluyor tek :D. Tek başıma hiçbir fotoğrafta bir şeye benzemiyorum. Klasik çocuk gibi pozlar veriyorum ya da normal normal bakıyorum.

Fotojenik olmaya bence gerek yok.
Bende fotoğraf çekinemiyorum ama derdim değil.
Bu tarz şeyler için madem istiyorsunuz kağıdın içine çay koyup sarin öyle yakin fotoğraf çektikten sonra söndürün ne deyim.

Hocam konu ile alakasiz ama coğrafya öğretmenliği para acısından mi okumak istemediniz yoksa sevmediğiniz için mi merak ettim.
Konu sahibine gelirsek öyle bir şey yok bu zehir şey 1 kere içildi mi iraden yoksa bağımlı yapıyor seni.

Şu an bir üniversitede garsonluk yapıyorum.
Sevilmeyecek bölüm ve meslek asla değil. Konu olarak her zaman ilgi duydum sevdiğim bir bölümdü. Ama bu ülkede sevdiğini değil muhtaç olduğunu yapıyorsun. Özelde 1000 bin lira TL evet 1000 lira değil vermiyorlar.
Mecbur sigorta olsun en azından asgari olsun diye garsonluk yapıyorsun. Garson olmak hakaret değil hayatından 4 yılı harcayıp maddi manevi zaman ve emek verip garson olmak her şeyin boşa gitmesini anlamak insanın canını yakıyor. Siz siz olun hata etmeyin.

Bunları görerek neden okudun diyen illaki çıkar. Baştan söyleyim 4+4 eğitim sistemi gelmeden önce bölüme başladım ben. Ve bu saçma sistemle önümü kesip attılar.

Ağzında veya kenarda sigara olunca poz güzel mi oluyor? "Poz" uğruna.

Sigara ile poz verince havalı olmuyorsun haberin olsun. Atam hariç, atama yakışıyor 😎
1639227639265.png

Onu bana değil 17-18 yaşındaki kızlara söylemen daha doğru olur.
Dostum kafa buluyorsun galiba. Bu mesajı ben mi attım?

Şu an bir üniversitede garsonluk yapıyorum.
Sevilmeyecek bölüm ve meslek asla değil. Konu olarak her zaman ilgi duydum sevdiğim bir bölümdü. Ama bu ülkede sevdiğini değil muhtaç olduğunu yapıyorsun. Özelde 1000 bin lira TL evet 1000 lira değil vermiyorlar.
Mecbur sigorta olsun en azından asgari olsun diye garsonluk yapıyorsun. Garson olmak hakaret değil hayatından 4 yılı harcayıp maddi manevi zaman ve emek verip garson olmak her şeyin boşa gitmesini anlamak insanın canını yakıyor. Siz siz olun hata etmeyin.

Bunları görerek neden okudun diyen illaki çıkar. Baştan söyleyim 4+4 eğitim sistemi gelmeden önce bölüme başladım ben. Ve bu saçma sistemle önümü kesip attılar.

Maalesef ülkemizin saçma sistemi ve ekonomisi sayesinde artık istediğimiz mesleklere bile ilk parasına bakıyoruz. Ülkemiz o kadar iyi ki insanlar sevdiği bölümde bile mutlu olamıyor ne güzel :D (!)
Onu bana değil 17-18 yaşındaki kızlara söylemen daha doğru olur.

Onlar bunlar mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum kafa buluyorsun galiba. Bu mesajı ben mi attım?

Evet ben attım. Sanırım sen kafa buluyorsun. Durduk yere böyle bir istekte bulunuyorsam neden düşünemiyorsun? Neden istiyor tarzında?
Maalesef ülkemizin saçma sistemi ve ekonomisi sayesinde artık istediğimiz mesleklere bile ilk parasına bakıyoruz. Ülkemiz o kadar iyi ki insanlar sevdiği bölümde bile mutlu olamıyor ne güzel :D (!)

Onlar bunlar mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aha tam da bunlar :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı