Sigara içerek havalı olduğunu sanan insanlar

Konuyu yanlış anladığı falan yok, doğruyu konuşmuş. Devrik cümlelerinizle ukalalık taslamak yerine arkadaşın konuştukları üzerine fikrinizi belirtebilirdiniz.

Gelen yorumları okurken nutkum tutuldu. Zararlı bir alışkanlığa ve bu alışkanlığı gerçekleştirenlere antipati duyulması normal olabilir, fakat herkes bildiğin nefretini saçmış. Zararlı mı zararlı, ama bir bağımlılıktan söz ediyoruz. Kimse ileride ne olacağından kesin emin olamaz. Sigarayla uzaktan yakından alakam yoktur, yine de bu konularda çekimser kalmayı tercih ediyorum, size de öneririm. İçindeki kininizi dökerken bari insanların kendi sağlıklarını bahane etmeyin.

O içindeki nikotin sizi iç diye sürekli zorluyor. Benim tanıdığım vardı onla bir masaya otururduk aboo her 5 dakika da sigara içerdi. İşte o mikotin sizi bağımlı yapar. Bunu bırakanlar da zaten bırakırken çubuk kraker, sakız ya da kola içerek bırakıyorlar. Çok merak ettim de hangi sigarayı içiyorsunuz?

Hepsi birer boşlar.
"Sigara içiyoruz moruk, mekanda havalısı da biziz dünyası kendi kafasında dönen de."

Bizi bir sigarayı 5 kişi döndüğümüz kardeşlerimize sorun.

Sigaradan hasta olanları görseler içmezler.

Yeterince fazla derdim var. Birini daha ekleyemem. İçenlere de güvenmem.

Ben havadan ziyade, yıllar önce lisede arkadaş ortamında sırf meraktan başladım. Lise 2. sınıftaydım. İlk hafta arkadaşlardan otlanırken bir sonraki hafta pazartesi günü paket almıştım. Bırakamıyorum, bırakması zor, vücuduma ve cebime verdiği tahribat çok fazla.
Yaşı küçük arkadaşlara benden abi tavsiyesi. Bulaşmayın.
Kızlar sigara içen erkekleri sevmez, sigara sizi ortamlarda havalı yapmaz, kimse size sokakta sigara yaktığınız için dönüp ay ne havalı diye bakmaz, isterseniz Robert De Niro gibi sigara yakın havalı olmazsınız. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk örneği verilse bile o zamanlar ile günümüz bir değil. O zaman sigara içmek bir trend sayılırken günümüzde İnsanlar bunun saçma ve sağlıksız olduğunun farkında. Bu yüzden içmiyorlar. Sigara içmek havalı ve güzel bir şey değildir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…