Sigara kanda çıkar mı?

Kanka renki dopplerden çıkmaz kanın akış yönüne ve toplanma darlma yerlerini gosteriyormus. Anladığım kadarıyla içeriğini göremiyormuşuz. Ama kan testinde çıkar. Pasif içiciyim dersin inkar edersin ve bir daha kullanma kanka. Hem zarar hem yakalanma boş ver.

Geç dalganı. Bir gün elbet bir yerden açık verirsin. Sonra "Baba Allah çarpsın ben içmedim. Cebime nasil geldi onu da bilmiyorum." dersin.
Kendi sağlını düşünmedikten sonra babasından korkup korkmaması o kadar da önemli değil.

Az önce The Fault İn Our Starsı izledim gerçekten etkilendim bırakıcam sözüm söz.
Kanka renki dopplerden çıkmaz kanın akış yönüne ve toplanma darlma yerlerini gosteriyormus. Anladığım kadarıyla içeriğini göremiyormuşuz. Ama kan testinde çıkar. Pasif içiciyim dersin inkar edersin ve bir daha kullanma kanka. Hem zarar hem yakalanma boş ver.

Abi bir şey soracağım 4 gündür içmedim salı veya çarşamba kan aldırırsam yine de çıkar mı o güne kadar da içmiyicem.

Son düzenleme:
Az önce the fault in our starsı izledim gerçekten etkilendim bırakacağım sözüm söz.

Abi bir şey soracağım 4 gündür içmedim salı veya çarşamba kan aldırırsam yine de çıkar mı o güne kadar da içmiyicem.

Kanka sigaranın kanda çıkmaması için aylar geçmesi gerek diye biliyorum ama bizim bir arkadaş vardi her gün süt içti kanka 2 3 hafta sonunda sigara içtiği anlaşılmadı yani onun yalancısıyım ama aylar geçmesi gerek diye biliyorum. Ama kanka 1 hafta icmezsen nikotin oranı az olur baban falan içiyorsa sorun çıkmaz siz içiyorsunuz deyip yırtarsin. Ama ameliyatlık bir durum söz konusu olunca saklama kanka sorduklarında söyle erken uyanırsın falan sıkıntı çıkmasın.

Arkadaşlar hemoglobin seviye yüksekliğinde dolayı babam işkillendi ama bir şey demedi yarın tekrar kan vermeye gideceğim gastroloji için dalakta büyüme varmış .
Yarın da yırtarsam ağzıma sürmüycem asla yemin ederim. 4 gündür kullanmıyorum.
Arkadaşlar hemoglobin seviye yüksekliğinde dolayı babam işkillendi ama bir şey demedi yarın tekrar kan vermeye gideceğim gastroloji için dalakta büyüme varmış .
Adam beni kan testi diye nikotin testine sokucak kesin :/

Adam beni kan testi diye nikotin testine sokucak kesin :/
Hocam sorun olmayacak dediğimi yapın. Ölümüne inkar. Babanız içiyor zaten.

Geri
Yukarı