Sigara kokusu nasıl yok edilir?

Nikotin sakızı çığneyin sigara ihtiyacınızın %100'ünü karşılıyor. Sigaradaki bağımlılık yapan madde zaten nikotin siz nikotin sakızı çığnerseniz sigara ihtiyacınız gider etrafta kokmaz.

Kanka 18 yaşından küçük büyük ihtimalle ya özendi ya da derdi vardır sakızla geçeceğini pek sanmıyorum.

Kanka sigara kokusu aşırı dikkat çekici bir koku yani tam olarak odadan kokunun çıkacağını sanmıyorum balkonda vs. içmek en garantisi. Ebeveynleriniz anlayacaktır.

Kanka 18 yaşından küçük büyük ihtimalle ya özendi ya da derdi vardır sakızla geçeceğini pek sanmıyorum.

Hocam bunun beyinle alakası var sakızla geçiyor bunun dert ile alakası falanda yok sigara tam tersine size iyi değil kötü anınızda iyi hissetmenizi sağlamıyor nikotin sakızları da sigaradaki nikotin maddesinin aynısını içeriyor içtikten sonra da sigara isteğin gidiyor.
Alıp denemekte fayda var.
1708025426688.png

Hocam bunun beyinle alakası var sakızla geçiyor bunun dert ile alakası falanda yok sigara tam tersine size iyi değil kötü anınızda iyi hissetmenizi sağlamıyor nikotin sakızları da sigaradaki nikotin maddesinin aynısını içeriyor içtikten sonra da sigara isteğin gidiyor.
Alıp denemekte fayda var.
Eki Görüntüle 2117367

4 mg az sağlam sigaralar 10 mg içeriyor 10'luk yok mu?
Yokmuş.

Hocam onu düşünüyorlarda yapıyorlar sen 2 kere yersen zaten 8 miligram yutmuş olursun. Ne kadar ihtiyacın varsa o kadar çiğnersin o yüzden 4 mg gibi biraz miktara yapıyorlarki direkt 8 miligrama satmasınlar diye.

Haklısınız. Arkadaşa ise tavsiyem çıksın dışarıda içsin olur çünkü evde içilmiyorsa deli gibi kokacaktır. Ayrıca enerji içkisi değil içeceği 1 litrede anca 3 gram alkol var.

Havalandırın odayı. Yoksa sigara kokusu kolay kolay gitmez. Ayrıca sigarayı bırakmaya çalışın. Daha gençsiniz, kendinize yazık etmeyin. Yani bu kansere kadar gidebilir. Yol yakınken bırakın. İllaki içeceğim diyorsanız elektronik sigara falan için. Hepsi zararlı ama en azından elektronik sigara daha hafif.

Geri
Yukarı