Sigara nasıl azaltılır?

ichberkayakkaya

Picopat
Daha fazla  
Sigarayı nasıl azaltabilirim? 15 dk öğle molasindayiz örneğin bir tane yakıyorum sonra otomatikman bir tane daha yakıyorum mola bitmediği için. Ogle için de öğle 20 dk içinde 3 tane içtiğim bile oluyor. Gunde ortalama 15, 20 dal sigara gidiyor bazen daha fazla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kalıcı bir alışkanlık bu alışkanlığın yerine yenisini koyun, örneğin bilgisayar oynayacaksanız bisiklet sürmeyi alışkanlık edinin, aynı mantıkla sigara yerine sakız, lolipop, şeker ya da türevi bir şey koyarak azaltmayı deneyebilirsiniz. Ya da atıyorum 3 adet alın sigara günlük yanınıza ve başkasından almayın ya da tekrar almamayı deneyebilirsiniz.

Sigarayı nasıl azaltabilirim? 15 dk öğle molasindayiz örneğin bir tane yakıyorum sonra otomatikman bir tane daha yakıyorum mola bitmediği için. Ogle için de öğle 20 dk içinde 3 tane içtiğim bile oluyor. Gunde ortalama 15, 20 dal sigara gidiyor bazen daha fazla.

Aynı sorunu babam da çekiyordu nikotinli elektronik sigara ile azaltı en son sadece nikotin takviyesi ile sorununu çözdük ve sigarayı bıraktı. 3 yıldır içmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı