Sigara Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Commandante

Hectopat
Ben bu aralar yeni sigara arayışlarına başladım. E-Sigara önermeyin alamam şimdilik onu. Mentollü de sağlığa zararlıymış. Para yönünden bir sıkıntı yok.

Ekleme: Çok büyük bir şehirde yaşamıyorum o yüzden ulaşılabilir olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Sağlığa zararlıymış" endişesini taşıyan bir insanın sigara önerisi istemesi cidden komik, yanlış anlamayın da :D

Benim de herhangi bir sigara önerim yok, umarım bırakırsınız.

Herkes aynı şeyi yazmış. Ben normal sigara zararlı değil ben içiyorum siz de için mi demişim? Mentollü diğerine göre daha zararlı demek isterken eksik yazdığımı şimdi farkettim.

Tek adam akıllı cevap yazan arkadaş var. Şuan elimde Touch Blue var zaten. Sorun biraz boyut olarak küçük olması.

Winston Slender. Mentollüsü var, laciverti ve grisi var. En ağırı laciverti, öneririm.

Teşekkürler öneri için. Başka öneri var mı? Camel ile başlamıştım da sonradan hiç içmedim uzun zamandır. İçen var mı? Laf sokmaya gelecek arkadaşlar buna hiç gerek yok. Touch Blue gerçekten çok iyi ama kısa.

Mavi Lark olabilir. Kırmızı kaldı mı bilmiyorum ama 3-4 aydır Muratti'den geçiş yaptım. Ağız tadını da bozmuyor. Ama maddi durum önemli değilse, Marlboro Touch Blue'da olabilir

Burada sana öğüt veremem, haddim değil o yüzden sorunu cevaplayayım. Tekel sigaralarının hepsi b*k gibi, hepsini denedim neredeyse. Sana tavsiyem bir tütün kullanman. Herhangi bir tütüncüye gittiğin zaman sana istediğin kadar tütün denettirirler zaten. Orada ağız tadına göre illa bir tütün bulursun. Efendim Old Hulborn olur, Golder Virginia olur kesin biri olur yani. Elinle saramazsan makaron ile içersin. Ama Arap çarşafına alışırsan "Ben bu zamandır meğersem kağıt dumanı çekiyordum içime" dersin, garanti veriyorum. Kısa zamanda bırakman dileğiyle.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı