Sigara tavsiyesi

Neyim Var Ki

Centipat
Arkadaşlar selamlar, yaklaşık 4 aydır günde 2 adet sigara içiyorum. Şimdi elbet diyecekler olacaktır sigara içmeyin ve benzeri şeyler, biliyorum zaten zararlarının da farkındayım arkadaşlar. Bugünkü konumuz bu değil.

Şu an için Parliament Night Blue Pack içiyorum.

İçimi yumuşak, boğazda acı tat bırakmıyor, ağızda yada elde koku bırakmıyor pek.

Farklı bir tat arıyorum, güzel bir sigara önerebilecek var mı? tekel market'den alabileceğim.

Örneğin; West Grey Kısa gibi.

Ne hafif ne ağır bir kere içtiğiniz zaman diğer sigaraları sadece marlboro içmeyi beklerken tüttürürsünüz.

Bir iki farklı paket alıcam da deneyeceğim. Yazdım dediğinizi, bakalım yorumu buraya güncellerim.

Sigarayı sabah yemekten sonra kahve, akşam da yemek sonrası çay ile içiyorum.

Tiryakisi olmadığım ve bağımlı hissetmediğim için ki bazen haftalarca içmediğim zamanlar oldu.. İçince acayip güzel bir his veriyor. Arkada bir de Şanışer veya Adamlar müziği çalıyorsa tamamdır.

Ben pek çok marka denedim. Parliament en sevmediğim tat oldu. En çok kırmızı Marlboro ve Monte Carlo'yu beğendim.

images (10).jpeg

Ben pek çok marka denedim. Parliament en sevmediğim tat oldu. En çok kırmızı Marlboro ve Monte Carlo'yu beğendim.

Kırmızı Marlboro, Monte Carlo fakat Monte Carlo mu diyeceğim direk tekele? varmı başka bir adı?

Not edildi, deneyince yazacağım konuya güncelleme olarak. Teşekkürler.

Uzun mudur? Kısa sigaraları hiç sevemiyorum hem bitmeye yakın dudağı yakıyor hem de çok hızlı bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı