Sigara zayıflatıyor mu?

Biraz metabolizma ile alakalı bir durum sanırım. Tahminen 9 yıldır tüketiyorum. Sigaranın zayıflatma gibi bir durumu yok, kendimden biliyorum.

Gece yemek gibi bir alışkanlığın var mı? Bende vardı mesela. Gece 1 çorba ve 1 tam ekmek yemeden duramazdım eskiden. Gerçi hala öylede dediğim gibi ne verebiliyorum ne de alıyorum artık. Vücudum tam oturdu. Ama yukarıda belirtmişsin yemek yemeden rahat edemiyorum diye. Bu ciddi bir sorun.
Evet geceleri çok yiyorum. Özellikle noodle bağımlılığım var 20 yaşındayım ama noodle ve hazır çorba yemeyi bırakamıyorum geceleri.

Evet geceleri çok yiyorum. Özellikle noodle bağımlılığım var 20 yaşındayım ama noodle ve hazır çorba yemeyi bırakamıyorum geceleri.
Gece yemeyi kesin ciddi etkisi oluyor denemiştim. Gece yemeyi kesince sürekli neden yiyemiyorum diyerek psikolojik sıkıntıya gireceksin kendimden biliyorum. Ama sonucu çok güzel.

Gece yemeyi kesin ciddi etkisi oluyor denemiştim. Gece yemeyi kesince sürekli neden yiyemiyorum diyerek psikolojik sıkıntıya gireceksin kendimden biliyorum. Ama sonucu çok güzel.

Noodle yemeyi bıraksam sadece çorba ile devam etsem hiç sıkıntı olmayacak gibi hissediyorum. Öyle deneyeceğim bakalım. Umarım bırakabilirim. Noodle dediğimiz zaten tamamen hamur.

Noodle yemeyi bıraksam sadece çorba ile devam etsem hiç sıkıntı olmayacak gibi hissediyorum. Öyle deneyeceğim bakalım. Umarım bırakabilirim. Noodle dediğimiz zaten tamamen hamur.
O da kilo yapar merak etme. Nedeni ise basit gece metabolizma zaten yavaşlıyor. Üstelik bir de yavaş bir metabolizman varsa geçmiş olsun. Obez olma yoluna girer. Gece yemeye karşıyım bu yüzden. Azıcık 72 kilo sınırını geçeyim hemen gece yemeği kesiyorum. Etkisi de oluyor cidden.

O da kilo yapar merak etme. Nedeni ise basiti gece metabolizma zaten yavaşlıyor. Üstelik bir de yavaş bir metabolizman varsa geçmiş olsun. Obez olma yoluna girer. Gece yemeye karşıyım bu yüzden. Azıcık 72 kilo sınırını geçeyim hemen gece yemeği kesiyorum. Etkisi de oluyor cidden.
Hm. Teşekkürler 1 ay deneyeceğim faydasını görürsem sonucu yazarım :).

Çevremde sigara içen herkes zayıf. İş yerinde arkadaşım her öğün 2 ekmek yiyor kilo almıyor. Ben yarım yesem yine kilo alıyorum. Sürekli sigara içiyor. Sizce sigaranın zayıflatma gibi bir durumu var mı?

Babam 20 yıldır kullanıyor 105 kilo, dedem 35 yıldır kullanıyor 100 kilo.

Geri
Yukarı