Sigaradan tiksinip paket değiştiriyor musunuz?

Daha fazla  
Uzun parliamentten, touch Blue'ya geçtim. Touch Blue'dan iğrenip, winston Dark Blue'ya geçtim. 2 hafta kullanıp iğrenince touch blue + uzun parliament içiyorum. Sizde bu durum var mı, tiksinme sebebi nedir, damak tadıyla mı alakalıdır? Sigara içme öğütü vermeyin, bırakamıyorum. Sigara içmeyiniz, kötüdür, zararlıdır.

Sigarayı ayıla bayıla içen, ben tütün seviyorum diyen çok az kişi vardır zaten. İğrenme hissiyatı ilk nefeste geliyorsa ağız tadındandır muhtemelen. Son nefeste geliyorsa çok sigara içmiş olabilirsiniz.

Uzun parliamentten, touch Blue'ya geçtim. Touch Blue'dan iğrenip, winston Dark Blue'ya geçtim. 2 hafta kullanıp iğrenince touch blue + uzun parliament içiyorum. Sizde bu durum var mı, tiksinme sebebi nedir, damak tadıyla mı alakalıdır? Sigara içme öğütü vermeyin, bırakamıyorum. Sigara içmeyiniz, kötüdür, zararlıdır.

Hocam aynı marka sigara alıp onu için.

Kısa Parliament iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı