Okuyor musunuz yoksa çalışıyor musunuz?

fiqt

Decapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Arkadaşlar okuyor musunuz yoksa çalışıyor musunuz? Bana hayatlarınızdan bahseder misiniz? Bu konu hakkında konuşabileceğim birileri yok o yüzden sizlerin hem hayatını dinlemek hem de tavsiye almak istiyorum, ona göre karar vereceğim.

Okuyorum rezalet durumdayım ailevi baskı, yetismeyen ödevler, gereksiz atarlanmalar, siniftaki boz ayıları çekmeler ve her yaptığımı takip eden bir hoca. kısacası akıl sağlığı kalmadı.

Arkadaşlar okuyor musunuz yoksa çalışıyor musunuz? Bana hayatlarınızdan bahseder misiniz? Bu konu hakkında konuşabileceğim birileri yok o yüzden sizlerin hem hayatını dinlemek hem de tavsiye almak istiyorum, ona göre karar vereceğim.

Peki ya sen, okuyor musun yoksa çalışıyor musun?

Peki ya sen, okuyor musun yoksa çalışıyor musun?
Okumaya çalışıyordum ama pek benlik değil eğer okulu bırakırsam ailem istediğim işi yapmama engel olacak o yüzden açıktan okuyup bir yerde çalışmayı düşünüyorum bunun da mantıklı olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

Hem okuyorum, hem çalışıyorum. Ama pek de okuyorum denemez çünkü severek gitmiyorum. Şu lise bitsin de ne olursa olsun kapasındayım.
Nerede çalışıyorsunuz?

Okuyorum rezalet durumdayım ailevi baskı, yetismeyen ödevler, gereksiz atarlanmalar, siniftaki boz ayıları çekmeler ve her yaptığımı takip eden bir hoca. kısacası akıl sağlığı kalmadı.
Bende aynı şekilde moralim hiç kalmadı bu yüzden son iki aydır ne yapacağımı düşünüyorum.

Bu haziran ayında üniversiteyi noktaladım. Daha önce staj yaptığım adı sayılır bir firmada, kadrolu çalışan olarak iyi bir birimde çalışıyorum eylül ayından beri. Tek başıma İstanbul'da yaşıyorum, pek derdim yok, mutluyum diyebilirim.

Geri
Yukarı