Sigaranın tadı ve kokusu değişik geliyor

• Konuyu başlatan Jilet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 12B
1634065776990.png
,

Yaklaşık 1.5 yıllık bir veriye bakıyorsun. Kaynakları yenilemeni tavsiye ederim.

Sonraki mesajınızı okumamışım, görmedim. C ve D vitaminine asılın o zaman. :)
Öyle yapacaz geçene kadar. Umarım kısa sürede kendime gelirim sağlam kaynaklarda. %27 kısımda 7 gün geri kalanında ise ortalama 9 gün max 1 ay'da tamamen eski haline geldiği yazıyor. Koku ve tatlar geldiğinde tekrar burada olacağım arkadaşlar. Şimdilik hepinize iyi günler.
Bi' Adıyaman tütünü sarın kendinize tatı değişik gelirse pozitifsinizdir.
:D Eğer tanıyı öyle koyacaksak %900 pozitifiz hocam. Çünkü denemedim desem olmaz Alkol bile tadında değil.

Yaklaşık 1.5 yıllık bir veriye bakıyorsun. Kaynakları yenilemeni tavsiye ederim.
Af edersin. Hemen Bakanlığa sözlüğü güncellemeleri için bir e-posta gönderdim. Aydınlattığın ve bu yanlış bilginin değiştirilmesi uğruna vereceğim mücadeleyi ateşlediğin için teşekkür ederim.

Zaten eski sigara tatları kalmadı değişti çok sigara tatları. Şimdi daha çok petrol, zifir gibi maddeler aşırı fazla önceden tütün tadını alırdık şimdi o eski tütün tatları da yok. Şimdiki sigaralar daha zehirli geliyor bana.

Zaten eski sigara tatları kalmadı değişti çok sigara tatları. Şimdi daha çok petrol, zifir gibi maddeler aşırı fazla önceden tütün tadını alırdık şimdi o eski tütün tatları da yok. Şimdiki sigaralar daha zehirli geliyor bana.
Hocam bendeki 1 2 günde değişti be kargoya verse gelmez 1 2 günde. Birde söylediğinde haklısın ama inanki o zehir tadına hasret kaldım. Yanık balata kokusundan iyidir bee.

@Jilet Şimdi içtiğim sigaradan tat alamıyorum. Önceden bir iki dal içince beni idare ederdi uzun süre şimdi istersem paketi bitireyim ne anladın sor anlamadım derdim. Tütün bile ithal sanırım artık. :D

@Jilet Şimdi içtiğim sigaradan tat alamıyorum. Önceden bir iki dal içince beni idare ederdi uzun süre şimdi istersem paketi bitireyim ne anladın sor anlamadım derdim. Tütün bile ithal sanırım artık. :D
:D Doğrudur hocam birşey diyemem. Ama bence şükür et. İnan o saçma tadı bile bedeldir şuan ağzımdaki o balata kokusuna.

Geri
Yukarı