Tüm yiyeceklerin tadı iğrenç geliyor

ğ machine

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Yaklaşık olarak 6-7 aydır yiyeceklerin ve bazı içeceklerin tadı iğrenç geliyor. Ciddi manada kokusu da aynı şekilde.

Sadece belli şeylerin tadı bir nebze düzgün geliyor. Yoğurt, reçel, makarna falan.(çay, şeker gibi şeylerde iğrenç geliyor) o yüzden sıcak su içiyorum çay niyetine :D

Doktora gitmiştim en başlarda ve bir çözüm bulamadık. Bunu önceden yaşayan falan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Korona olmuşsun "Ğ".

Gregor Samsa? Çürümüş peyniri falan deneyin belki seversiniz. Şaka bir yana, herhangi bir uzmanla görüştünüz mü? Farklı bir doktora gidin.

Benim de çocukken boğazıma çok yüksek hızda frizbi gelmişti ve ne alakaysa tad alma duyum %80 civarında azalmıştı kimseye söylememiştim birkaç hafta geçmişti hatta belki de buna alıştım ve tad alamıyorum ne alaka diyeceksiniz durduk yere gitmez mutlaka bir şey olmuştur en son hangi olaydan sonra yaşandığı oldukça önemli veya psikolojik de olabilir veya virüsü kaptınız.

Korona olmuşsun "Ğ".
Korona olunca tat alınamıyor diye biliyorum. Hiçbir belirti hissetmedim.(ateşin yükselmesi,burun akıntısı falan). Ben tat alabiliyorum ama iğrenç geliyor işte.
Gregor Samsa? Çürümüş peyniri falan deneyin belki seversiniz. Şaka bir yana, herhangi bir uzmanla görüştünüz mü? Farklı bir doktora gidin.
Görüştük fakat bir çözüm bulamadılar mide kontrolü falan dediler yaptık birşey de çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı