Sigarayı bıraktıran şeyler

Champix kullansın. 13 senelik sigara tiryakiliğimi öyle kolay sonlandırdı ki. Bu arada dünyanın en iradesiz insanlarından biriyimdir, gözümü açar açmaz 30 dakika içinde 3 sigara içerdim aç karnına. Aklında bulunsun, ama bunu tabii ki reçeteye bakarak kullan. Bir yan etkisi vs. olmasın.

Champix kullansın. 13 senelik sigara tiryakiliğimi öyle kolay sonlandırdı ki. Bu arada dünyanın en iradesiz insanlarından biriyimdir, gözümü açar açmaz 30 dakika içinde 3 sigara içerdim aç karnına. Aklında bulunsun, ama bunu tabii ki reçeteye bakarak kullan. Bir yan etkisi vs. olmasın.

Bende bu ürünün namını duydum ama yan etkilerinden korktum hocam.

İlaca fırsatım olunca bakacağım. Yemekle beraber mi alınıyor yoksa tok karnına mı acaba?

İlaca fırsatım olunca bakacağım. Yemekle beraber mi alınıyor yoksa tok karnına mı acaba?
Tok karnına, korona ile devlet desteğini kesti.Yoksa sigara bıraktırma kliniklerinden reçete ile ücretsiz alınabiliyordu.
Bende bu ürünün namını duydum ama yan etkilerinden korktum hocam.
Bir tek mide bulantısı yapabiliyor o da çok kısa bir süre. Her bünyede aynı etkiyi göstermez tabi ki ama kullanan çok arkadaşım oldu.Bir sıkıntı yaşayan olmadı daha çok şükür.

Yeni konular

Geri
Yukarı