Sigarayı bıraktım

420_T

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar, 3 sene boyunca sigara içtim bırakalı 15 gün oldu, (gün saymıyorum) arkadaşlarımla nargile içmeye gittik, nargile içtim yıllar sonra ilk kez... Spora başladım düzenli olarak, sigaraya asla geri başlamayacağım. Iyi ki bırakmışım.

3 5 ayda 1 nargilenin zararı olur mu acaba? Sonuçta ciğere çekmiyoruz.

Arkadaşlar, 3 sene boyunca sigara içtim bırakalı 15 gün oldu, (gün saymıyorum) arkadaşlarımla nargile içmeye gittik, nargile içtim yıllar sonra ilk kez... Spora başladım düzenli olarak, sigaraya asla geri başlamayacağım. Iyi ki bırakmışım.

3 5 ayda 1 nargilenin zararı olur mu acaba? Sonuçta ciğere çekmiyoruz.
Sigarayı bıraktığınız için tebrikler. Fakat nargile işi kötü uzak durunuz "içimize çekmiyoruz" vicdan rahatlatmaktan başka bir şey değil. Spora sonuna kadar devam edip nargileden uzak durmanızı tavsiye ediyorum :).

Bunu da çerezlik bilgi olarak bırakıyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bayağı cesursunuz. Ben bırakalı 2 seneden fazla oldu nargile içemem. Korkuyorum, bırakırken harcadığım emeklerin ziyan olmasından ve bir daha başlamaktan.

Ayrıca bırakanlar kulübüne hoş geldiniz, sırada kilo almak var. Yediğinize dikkat edin zira ben 12 kilo almıştım.

Geri
Yukarı