Sigma saçmalığı

Lololo33

Picopat
Daha fazla  
Başlıktan da anlaşılacağı gibi internetin her yerini şu ''Sigma'' arkadaşlar sarmış durumda. Böyle küçük bir soruyu, küçük bir şeyi bile hemen tersleme, geri çevirme, hatta küfür ya da hakaretlere kadar uzuyor bu iş. Kendilerini havalı sanma 13-16 yaş arası bir kitleden oluşuyor sanırım. Bunlar bir an 2020'de başladı, şimdi azar azar son bulmaya başlıyorlar. Bir yakamızdan düşmediler.

Bu resmi gören sigmalar üzgün

images (15).jpeg

Bütün Bateman'lara sesleniyorum: Toplanın! Birilerinin canı acımış.
13287063-1200x675.jpg

Edit: Yorumumu yazmayı unutmuşum, pardon. Sokakta karşıma çıksalar sigmalık belirtisi dedikleri her şeyin vücut deliklerine kaçacağını biliyorum.

Bu topluluk yüzünden Fight Club gibi şaheser filmlerde artık önyargıyla karşılanmakta . Bu durumda beni üzüyor açıkçası.
Fight Club'da aslında tyler Durden'ın sorunları olan bi' adamın hayali karakteri olduğunu çoğu kişi bilmiyor. Ve çoğu kişi karakteri Joe olarak biliyor ancak karakterimiz adı ''Anlatıcı''.

Bu topluluk yüzünden Fight Club gibi şaheser filmlerde artık önyargıyla karşılanmakta . Bu durumda beni üzüyor açıkçası.
American Psycho, Fight Club ve V for Vendetta. Ne zaman maskesini görsem kafamda apaçi dansı yapan bir keko görüyorum. Soğudum bu üç filmden.

Yeni konular

Geri
Yukarı