Signal Yoğunluktan Çöktü, Yeniden Erişime Açıldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Signal uygulaması

Kullanıcılardan gelen yoğun talep sonrası çöken Signal uygulaması yeniden erişime açıldı. WhatsApp’ın yeni gizlilik sözleşmesine tepki gösteren kullanıcıların akımına uğrayan Signal uygulaması, bildiğiniz gibi bu yoğunluğa daha fazla dayanamamış ve çökmüştü. 15 Ocak gününden bu yana bazı teknik ve erişim sorunlarıyla karşı karşıya kalan uygulamadaki soruların düzeltildiği yetkililer tarafından açıklandı. Uzun çalışmalar sonucunda uygulamanın yeniden […]

Devamı: Signal Yoğunluktan Çöktü, Yeniden Erişime Açıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Az buçuk param olsa Hamachi gibi bir sistemle mesajlaşmayı mümkün kılan bir mesajlaşma uygulaması yapardım. Kişiler sunuculara değil de birbirlerine bağlansa daha güzel olurdu. Bunu sağlamak için fazla bir altyapıya da ihtiyaç yoktur diye tahmin ediyorum.

Az buçuk param olsa Hamachi gibi bir sistemle mesajlaşmayı mümkün kılan bir mesajlaşma uygulaması yapardım. Kişiler sunuculara değil de birbirlerine bağlansa daha güzel olurdu. Bunu sağlamak için fazla bir altyapıya da ihtiyaç yoktur diye tahmin ediyorum.
Sonuç olarak güvenlik sıkıntıları ortaya çıkabilirdi bence.

Sonuç olarak güvenlik sıkıntıları ortaya çıkabilirdi bence.
Uçtan uca şifreleme olacağı için pek sanmıyorum. Zaten o yüzden dedim ya param olsa diye. 😄 Az buçuk bu işlere girecek param olsa bi' şifreleme yöntemi de bulurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı