Sigorta köprülemesi iyi midir?

234muhammed

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yarın eve takacağım sigortaları panodan gelen 40 amperi yiyecek yaptığım kopruleme ile erime vs olmaz değil mi? Sigorta Siemens.

IMG_20230429_025136.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz çirkin olmuş sanki.

Bu tarz yapman daha güzel olur. Bu dediğim sadece görünüş olarak yoksa işlev olarak ikisi de aynı.

16827801824374625927705261273901.jpg

Son düzenleme:

Bu tarz yapman daha güzel olur. Bu dediğim sadece görünüş olarak yoksa işlev olarak ikisi de aynı.

Eki Görüntüle 1759480
Böyle olmasını önermiyorum, sigortalar açık alanda eğer birisi bakırı ellerse çarpılacaktır.

Sigortalarda atlama yapılmasında bir sakınca yoktur, fakat kablo kesitini dikkatli seçin.

Böyle olmasını önermiyorum, sigortalar açık alanda eğer birisi bakırı ellerse çarpılacaktır.

Sigortalarda atlama yapılmasında bir sakınca yoktur, fakat kablo kesitini dikkatli seçin.

Eki Görüntüle 1759480

Şimdi sağlam olduğunu nasıl anlayacağım atlamaların panodan gelen kabloları ilk önce 40 amperlik sigortadan geçirip dağıtım yapacağım atlama yaptığım için kabloyu sağa sola oynatamayacağım nasıl atlamanın sağlam olduğunu oğreneceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı