Sigortalı işe sahip olmadan kredi kartı nasıl çıkartılır?

İş bankası 650 lira limit veriyor, 3 ay sonra 1200 liraya çıkarıyor isteğe bağlı olarak. 2000 lira bile vermezler öğrenciye.
Çok rahat veriyorlar 2000TL kredi kartını. Nisan ayında lise sona giderken aldım 2000TL kredi kartını DenizBank'tan. 3-4 gün öncede 2.500TL'lik kredi kartı aldım Garanti'den. Bütün bankaları tek tek dolaşırsa eğer kredi kartı toplayabilir. Nakit avanslarını çekerek istediği parayı elde edebilir.

Çok rahat veriyorlar 2000TL kredi kartını. Nisan ayında lise sona giderken aldım 2000TL kredi kartını DenizBank'tan. 3-4 gün öncede 2.500TL'lik kredi kartı aldım Garanti'den. Bütün bankaları tek tek dolaşırsa eğer kredi kartı toplayabilir. Nakit avanslarını çekerek istediği parayı elde edebilir.

Belli bir limiti var onun öyle her bankadan 2 bin TL 3 TL alayım yok. Atıyorum bankalar birliğinin sana tanımladığı kredi limiti 5 bin TL ise en fazla kredi kartlarının toplamı 5 TL olmak zorunda. Onun dışında istediğin bankaya git onay verilmeyecektir başka kredi kartına..

Arkadaşın sorusuna gelirsek aylık gelirin yoksa o kadar yüksek limitli bir kart vermezler. En iyi ihtimalle kefille Evkur vs tarzı yerlerden alışveriş yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı